سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
وزیر راه و شهرسازی:

زیرساخت‌های بنادر کشور توسعه می‌یابد

سرویس دیگر رسانه‌ها
وزیر راه و شهرسازی گفت: یکی از اولویت‌های جدی وزارت راه و شهرسازی، توسعه زیرساخت‌های بنادر کشور است.
پنج‌شنبه 30 دی 1395 ساعت 11:27
زیرساخت‌های بنادر کشور توسعه می‌یابد وزیر راه و شهرسازی گفت: یکی از اولویت‌های جدی وزارت راه و شهرسازی، توسعه زیرساخت‌های بنادر کشور است. http://cdn.icana.ir/d/019/119989.jpg زیرساخت‌های,بنادر,کشور,توسعه,می‌یابد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت از بوشهر، عباس آخوندی امروز در بوشهر در گفتگو با خبرنگاران از طرح‌های توسعه زیرساخت‌های بنادر کشور خبر داد.

وی اضافه کرد: با توجه به نقش بنادر در حمل و نقل و تجارت دریایی،بدنبال توسعه زیرساخت‌های این بنادر به عنوان یک اولویت در سطح کشور هستیم که در این راستا طرح های مهمی تدوین و بخشی از آن اجرایی شده است.

وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: انتظار می رود با اجرای این طرح‌ها فصل نوینی از خدمات تجارت دریایی در سطح کشور ایجاد شود که نقش مهمی در اشتغال و سهولت تجارت دریایی دارد.

وی با اشاره به وضعیت بنادر استان بوشهر تصریح کرد: نگاه دولت به استان بوشهر علی الخصوص در بخش زیرساخت‌های بنادر این استان،ویژه است که بدنبال استفاده از ظرفیت‌های این استان در راستای اقتصاد ملی هستیم.

آخوندی بیان کرد: یکی از طرح‌های مهمی که در سطح کشور در حوزه اسکله‌سازی در حال اجرا است طرح اسکله‌سازی بندر نگین در شهر بوشهر است که با اجرای این طرح در فاز نخست،بزرگترین بندر کانتینری کشور در استان بوشهر راه‌اندازی می شود که نقش عمده‌ای در افزایش ظرفیت تخلیه و بارگیری کانتینری دارد.

به گزارش فارس، وی ادامه داد: در حوزه راه‌های شریانی نیز چندین طرح بزرگراهی در سطح استان بوشهر در حال اجراست که می تواند در توسعه حمل و نقل جاده‌ای مهم ارزیابی شود.

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000