سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بهادری:

رکن نظارتی مجلس در استان‌ها شکل گیرد

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: باید رکن نظارتی مجلس در استان‌ها شکل گیرد تا خودمان را در مقابل مردم پاسخگو بدانیم.
پنج‌شنبه 30 دی 1395 ساعت 12:39
رکن نظارتی مجلس در استان‌ها شکل گیرد نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: باید رکن نظارتی مجلس در استان‌ها شکل گیرد تا خودمان را در مقابل مردم پاسخگو بدانیم. http://cdn.icana.ir/d/019/201605106027110318.jpg رکن,نظارتی,مجلس,در,استان‌ها,شکل,گیرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، هادی بهادری در جلسه شورای اداری استان افزود: دهه فجر فرصت مناسبی برای ارائه گزارش عملکرد است و انتظار می‌رود گزارش خوبی درخصوص عملکرد دولت به مردم ارائه شود.

بهادری با اشاره به اینکه مردم از لحاظ اقتصادی در فشارند و بزرگترین مشکل جوانان امروزه اشتغال است، افزود: در شرایط کنونی باید با چالش‌ها مقابله کنیم و دستگاه‌های اجرایی نیز عملکرد دستگاه‌ها را برای آگاهی هر چه بیشتر مردم ارائه دهند.

وی گفت: با پایان بررسی لایحه برنامه ششم در مجلس در 42 روز کاری بدون وقفه مصوبات مورد جمع‌بندی قرار گرفت و بعد از تنقیح به شورای نگهبان ارسال شد تا این شورا نظر نهایی خود را درباره مصوبات مجلس اعلام کند.

بهادری افزود: لایحه دولت  35 ماده داشت اما 144 ماده در مجلس در دست بررسی قرار گرفت؛ یعنی 110 ماده در کمیسیون تلفیق به آن اضافه شده است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در برنامه ششم چند اولویت کشور اعم از محیط زیست، حمل و نقل و آب حل شود.

به گزارش ایسنا، وی با بیان اینکه اتحاد خوبی بین 12 نماینده استانی شکل گرفته است، افزود: همدلی و وحدت بین مسئولان زمینه ‌ساز و توفیقات استان را در پی خواهد داشت که امیدواریم با توجه به پیشنهادات نمایندگان سهم استان در بودجه سال آینده افزایش یابد.

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000