سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
معاون رئیس‌جمهور:

منابع درآمدی صنعت توریسم منبعی پایدار برای تولید ثروت ملی است

سرویس دیگر رسانه‌ها
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: منابع درآمدی صنعت توریسم در کنار درآمدهای نفتی، منبعی پایدار برای تولید ثروت ملی است.
پنج‌شنبه 30 دی 1395 ساعت 12:41
منابع درآمدی صنعت توریسم منبعی پایدار برای تولید ثروت ملی است معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: منابع درآمدی صنعت توریسم در کنار درآمدهای نفتی، منبعی پایدار برای تولید ثروت ملی است. http://cdn.icana.ir/d/019/57850.jpg منابع,درآمدی,صنعت,توریسم,منبعی,پایدار,برای,تولید,ثروت,ملی,است Icana

به گزارش  خبرگزاری خانه ملت از اراک، زهرا احمدی‌پور پیش از ظهر امروز در بازدید از قنات و آب انبار تاریخی روستای ابراهیم آباد اراک اظهار کرد: صنعت توریسم یکی از صنایع موثر در رونق اقتصاد کشورها است که توجه به این بخش می‌تواند رونق را شکوفا کرده و اشتغالزایی بسیاری به همراه داشته باشد.

وی تصریح کرد: ایران کشوری است که از نظر گردشگری ظرفیت‌های بسیاری دارد که معرفی این ظرفیت‌ها می‌تواند درآمدزایی بسیار خوبی داشته باشد.

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با بیان اینکه اراده دولت به ویژه در فضای پسابرجام، معرفی ایران به عنوان مقصد گردشگری در جهان است، تاکید کرد، منابع درآمدی صنعت توریسم در کنار درآمدهای نفتی منبعی پایدار برای تولید ثروت ملی است و هرچه صنعت توریسم از رونق برخوردار باشد، به همان میزان اقتصاد کشور شکوفا خواهد شد.

احمدی‌پور ادامه داد: امروز عزم دولت در تحقق رونق گردشگری در کشور عزمی بسیار جدی است و همه باید تلاش خود را در این زمینه به کار گیرند.

به گفته وی نوسازی ناوگان هوایی، تقویت زیرساخت‌های فرودگاهی و پیگیری ثبت جهانی آثار مطرح شده در یونسکو از مسائل مد نظر دولت برای تحقق رونق گردشگری است.

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور ادامه داد: دولت در تلاش است زمینه حضور هر چه بیشتر گردشگران خارجی در ایران را دو چندان کند.

به گزارش فارس، استاندار مرکزی نیز گفت: استان مرکزی از جمله استان‌‌هایی است که از لحاظ تمدن و تاریخ از قدمت بالایی برخوردار است.

محمود زمانی‌قمی افزود: غار تاریخی نخجیر و قنات ابراهیم آباد از نمونه‌های بی نظیر ظرفیت‌های گردشگری استان به شمار می‌روند.

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000