سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سیدفریدموسوی:

نجات جان مصدومان حادثه ساختمان پلاسکو در اولویت است/استانداری و شهرداری تهران اقدام کند

سرویس استان ها
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم امدادرسانی مطلوب به مصدومان حادثه ساختمان پلاسکو گفت: در حال حاضر اولویت نجات جان مصدومان حادثه ساختمان پلاسکو و امداد رسانی مطلوب است.
پنج‌شنبه 30 دی 1395 ساعت 13:32
نجات جان مصدومان حادثه ساختمان پلاسکو در اولویت است/استانداری و شهرداری تهران اقدام کند نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم امدادرسانی مطلوب به مصدومان حادثه ساختمان پلاسکو گفت: در حال حاضر اولویت نجات جان مصدومان حادثه ساختمان پلاسکو و امداد رسانی مطلوب است. http://cdn.icana.ir/d/019/201701105086123439.jpg نجات,جان,مصدومان,حادثه,ساختمان,پلاسکو,در,اولویت,است/استانداری,و,شهرداری,تهران,اقدام,کند Icana

سید فرید موسوی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص آتش سوزی ساختمان پلاسکو تهران گفت: متاسفانه ساختمان قدیمی پلاسکو تهران امروز دچار حریق شد و بعد از ساعاتی فرو ریخت.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: براساس اخبار جان آتش نشانان، امدادرسانان و کسبه مصدوم در ساختمان پلاسکو در خطر است و در حال حاضر اولویت نجات جان مصدومان و امداد رسانی مطلوب است.

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: با توجه به موقعیت ساختمان پلاسکو باید مسئولان استانداری و شهرداری با تشکیل کمیته بحران سریعا اقدامات لازم را انجام دهند.

موسوی افزود: از همشهری ها تقاضا می شود از تجمع در محل حادثه ساختمان پلاسکو خودداری کنند تا در امدادرسانی خللی وارد نشود و از نیروهای انتظامی درخواست می شود مردم را هدایت کنند تا محل حادثه را ترک کنند تا امدادرسانی بهتری انجام شود.

وی ادامه داد: شنیده شد برخی از خبرگزاری ها از مردم درخواست کردند فیلم و عکس های خود از حادثه را ارسال کنند که این کار صحیحی نیست و خلل در امدادرسانی ایجاد می کند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود: از صدا و سیما درخواست می شود دوربین های فیلمبرداری را در موقعیت های مختلف  قرار دهد تا نیازی نشود مردم با دوربین تلفن های همراه نسبت به پوشش خبری حادثه اقدام کنند در هرصورت از تمامی مردم درخواست دارم دعا کنند تا تلفات این حادثه زیاد نشود و حال مصدومان خوب شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000