سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بت‌کلیا اظهارکرد:

رفتارهای تبعیض‌آمیز و بی‌توجهی به نخبگان ورزشی، آفت کار مسئولان ورزش

سرویس فرهنگی
عضو هیأت رییسه فراکسیون ورزش مجلس با انتقاد از بی‌توجهی به نخبگان ورزشی کشورمان، گفت: هنوز برخی از مسئولان نمی‌دانند که آینده ورزش کشورمان به چه سمتی خواهد رفت و رفتارهای تبعیض‌آمیز ناشی از چنین دیدگاهی است.
جمعه 1 بهمن 1395 ساعت 09:33
رفتارهای تبعیض‌آمیز و بی‌توجهی به نخبگان ورزشی، آفت کار مسئولان ورزش عضو هیأت رییسه فراکسیون ورزش مجلس با انتقاد از بی‌توجهی به نخبگان ورزشی کشورمان، گفت: هنوز برخی از مسئولان نمی‌دانند که آینده ورزش کشورمان به چه سمتی خواهد رفت و رفتارهای تبعیض‌آمیز ناشی از چنین دیدگاهی است. http://cdn.icana.ir/d/019/201607106968211595.jpg رفتارهای,تبعیض‌آمیز,و,بی‌توجهی,به,نخبگان,ورزشی،,آفت,کار,مسئولان,ورزش Icana

یوناتن بت‌کلیا در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به نامه اعتراضی مربیان، داوران و قهرمانان برخی از کمیته‌های ورزش ژیمناستیک به وزارت ورزش و جوانان، گفت: بی‌توجهی و رفتارهای تبعیض‌آمیز نسبت به رشته‌های مختلف از سوی سرپرست فدراسیون به وزیر ورزش عنوان شده است که عدم رسیدگی به آن جای تامل و تعجب دارد.

نماینده آشوریان و کلدانی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه متاسفانه هنوز برخی از مسئولان نمی‌دانند که آینده ورزش کشورمان به چه سمتی خواهد رفت و رفتارهای تبعیض‌آمیز ناشی از چنین دیدگاهی است، اظهار کرد: نباید دیدگاه‌های شخصی را در عرصه مدیریتی اعمال کرد زیرا این مهم آفتی برای جامعه ورزش بحساب می آید.

وی تصریح کرد: در کشوری مانند چین از کودکی برای نخبگان و استعدادهای ورزشی برنامه‌ریزی کرده و امکانات فراهم می‌کنند در حالی که امروزه شاهد بی‌توجهی به نخبگان ورزشی کشورمان هستیم.

این نماینده مردم در مجلس دهم شورای اسلامی با اشاره به اینکه هم اکنون شش ماه از زمان سرپرستی فدراسیون ژیمناستیک گذشته است، ادامه داد: طبق اساسنامه فدراسیون‌های آماتوری باید هرچه سریع‌تر تکلیف مدیریت فدراسیون ژیمناستیک مشخص شود.

عضو هیأت رییسه فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: با توجه به شناختی که از وزیر ورزش و جوانان وجود دارد، امیدوارم هرچه سریع تر نسبت به تحقق حق ورزشکاران و رفع مشکلات کنونی اقدام جدی کنند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، چندی پیش جمعی از قهرمانان، داوران، مربیان و بنیانگذاران آکروژیم که مدت‌ها در این رشته فعالیت داشته‌اند، به دلیل آنچه که بی‌توجهی و رفتارهای تبعیض‌آمیز نسبت به رشته‌های مختلف از سوی سرپرست فدراسیون عنوان کرده‌اند، اعتراض کردند و متن اعتراض‌شان را به سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان و معاون توسعه حرفه‌یی و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان و کمیته‌ ملی المپیک ارسال کردند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000