هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رضایی کوچی خبرداد:

دستور رئیس مجلس به کمیسیون عمران برای بررسی همه جوانب حادثه ساختمان پلاسکو

سرویس اقتصادی
رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: دکتر لاریجانی کمیسیون عمران را به پیگیری حادثه آتش‌سوزی و تخریب ساختمان پلاسکو تهران و ارائه گزارش جامع در این رابطه موظف کرد.
پنج‌شنبه 30 دی 1395 ساعت 20:36
دستور رئیس مجلس به کمیسیون عمران برای بررسی همه جوانب حادثه ساختمان پلاسکو رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: دکتر لاریجانی کمیسیون عمران را به پیگیری حادثه آتش‌سوزی و تخریب ساختمان پلاسکو تهران و ارائه گزارش جامع در این رابطه موظف کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201610107899155776.jpg دستور,رئیس,مجلس,به,کمیسیون,عمران,برای,بررسی,همه,جوانب,حادثه,ساختمان,پلاسکو Icana

محمدرضا رضایی کوچی درگفت وگو باخبرنگارخبرگزاری خانه ملت،درباره حادثه آتش‌سوزی ساختمان پلاسکو در شهر تهران گفت:با توجه به حادثه‌ای که برای ساختمان پلاسکو اتفاق افتاد،رئیس مجلس شورای اسلامی به کمیسیون عمران مجلس دستور داد که موضوع حادثه ساختمان پلاسکو را پیگیری کند.

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:دکترلاریجانی کمیسیون عمران را موظف به بررسی کارشناسی همه جانبه در رابطه با علل وقوع حادثه ساختمان پلاسکو کرد.

رضایی کوچی افزود:بعد از دستور رئیس مجلس در رابطه با پیگیری موضوع حادثه ساختمان پلاسکو در کمیسیون عمران، کمیته‌ای برای بررسی این حادثه تشکیل شد تا در صبح شنبه با حضور در محل حادثه ساختمان پلاسکو بررسی‌های لازم را انجام دهد و گزارشی درباره علل حادثه و روند رسیدگی و نحوه امدادرسانی به حادثه دیدگان آماده کند تا خدمت رئیس مجلس ارائه شود.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی افزود:کمیسیون عمران به صورت خاص حادثه ساختمان پلاسکو را بررسی می‌کند و همچنین در رابطه با قصور دستگاه‌های ذی ربط و اینکه چرا پیش‌بینی‌های لازم برای جلوگیری از این حادثه انجام نشده، بررسی های لازم انجام خواهد شد.

رضایی کوچی افزود: باید توجه داشت مشابه ساختمان پلاسکو در تهران و سایر شهرهای کشور وجود دارد، بنابراین باید اقدامات لازم توسط دستگاه‌های متولی صورت گیرد تا از تکرار حوادث مشابه جلوگیری شود؛البته درگزارش کمیسیون عمران مجلس وظیفه دستگاه‌های متولی تعیین تکلیف می‌شود.

وی ادامه داد:از مردم درخواست می‌شود تا با ترک محل وقوع حادثه ساختمان پلاسکو این امکان را فراهم کند تا دستگاه‌های امدادرسان وظایف خود را به نحو مطلوب انجام دهند،باید توجه داشت در حال حاضر امدادرسانی در اولویت است و نیروی انتظامی نیز باید با مدیریت مطلوب، امکان امدادرسانی را فراهم کند.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی افزود:از طرف رئیس مجلس و نمایندگان مردم در خانه ملت به خانواده شهدای آتش‌نشان و جانباختگان تسلیت می گوییم./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط