سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نوروزی:

ارزیابی مثبت از تجمیع هیئات اجرائی دو انتخابات سال آتی/ دقت شمارش در انتخابات سنتی بسیار کمتر از نوع الکترونیکی آن است

سرویس سیاسی
سخنگوی کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: تجمیع هیئات اجرایی انتخابات سبب کاهش هزینه‌ها می‌شود.
جمعه 1 بهمن 1395 ساعت 12:08
ارزیابی مثبت از تجمیع هیئات اجرائی دو انتخابات سال آتی/ دقت شمارش در انتخابات سنتی بسیار کمتر از نوع الکترونیکی آن است سخنگوی کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: تجمیع هیئات اجرایی انتخابات سبب کاهش هزینه‌ها می‌شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201607106844822033.jpg ارزیابی,مثبت,از,تجمیع,هیئات,,اجرائی,دو,انتخابات,سال,آتی/,دقت,شمارش,در,انتخابات,سنتی,بسیار,کمتر,از,نوع,الکترونیکی,آن,است Icana

حسن نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا به صورت الکترونیکی، اظهار داشت: اگر انتخابات های سال آینده به صورت الکترونیکی برگزار شود، نتایج خوبی را به دنبال خواهد داشت چرا که منجر به کاهش هزینه ، زمان و حواشی سیاسی می شود.

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اگر انتخابات را به صورت دستی و معمولی برگزار کنیم مشکلاتی را به وجود می‌آورد، در صورتی که با برگزاری انتخابات الکترونیکی این مشکلات را شاهد نخواهیم بود.

سخنگوی کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از جمله معایبی که برگزاری انتخابات به صورت دستی ایجاد می‌کند، این است که امکان دارد در هنگام شمارش آراء، خستگی و خواب‌آلودگی دقت ماموران این موضوع را کاهش دهد.

نوروزی در خصوص امکان تجمیع هیئات اجرائی انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، متذکر شد: این اقدام را می‌توان مثبت ارزیابی کرد.

وی افزود: برای برگزاری ۲ انتخابات سال آینده نیازی به داشتن دو هیئت اجرائی نداریم و با تجمیع این دو هیئت، هزینه‌ها نیز کاهش می‌یابد و مشکلی در این زمینه به وجود نخواهد آمد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000