هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بهرام نیا:

اما و اگر های دعوت روسیه از آمریکا برای مذاکرات آستانه/ آمریکا در موضع ضعف قرار دارد

سرویس سیاسی
نماینده نهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: روسیه در صورت دعوت از آمریکا نشان می‌دهد که به دنبال منافع خود است.
جمعه 1 بهمن 1395 ساعت 12:49
اما و اگر های دعوت روسیه از آمریکا برای مذاکرات آستانه/ آمریکا در موضع ضعف قرار دارد نماینده نهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: روسیه در صورت دعوت از آمریکا نشان می‌دهد که به دنبال منافع خود است. http://cdn.icana.ir/d/019/201606104519980831.jpg اما,و,اگر,های,دعوت,روسیه,از,,آمریکا,برای,مذاکرات,آستانه/,آمریکا,در,موضع,ضعف,قرار,دارد Icana

حسن بهرام‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص امکان حضور آمریکا در مذاکرات صلح سوریه و مخالفت ایران، اظهار داشت: قطعا تا پیش از آزادسازی حلب قضیه به گونه‌ای دیگر بود، اما پس از پیروزی نیروهای مقاومت قضیه طور دیگری شد و‌همگان متوجه شدند گروه های تکفیری با حمایت های آمریکا نمی‌توانند در مقابل نیروهای مقاومت ایستادگی کنند.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکا باید بداند که جایگاهی در منطقه ندارد، بیان کرد: تمایل آمریکا به حضور در مذاکرات صلح سوریه در آستانه نشان از ضعف آمریکا دارد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان می آمریکا در ابتدا مخالف حضور ایران در مذاکرات پیرامون سوریه بود، ادامه داد: در حال حاضر ایران به عنوان کشوری موثر و‌محوری در منطقه در موضوع سوریه نقش تعیین کننده ای دارد و اجاره نمی‌دهد نسخه آمریکایی ها در سوریه اجرائی شود.

بهرام نیا متذکر شد: با توجه به واقعیت های موجود آمریکا دچار ضعف شده و همه دنیا نیز این ضعف را در موضوع حلب دیدند و آمریکا برای حفظ جایگاه خود در منطقه به دنبال حضور در عرصه های مربوط به سوریه هستند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در خصوص احتمال دعوت آمریکا از سوی روسیه به مذاکرات آستانه ، افزود: علیرغم تاثیرگذاری مثبت روسیه در عرصه های میدانی سوریه، اما خیلی به روسیه خوشبین نیستیم، زیرا روسیه نیز منافع خود را در نظر دارد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000