هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عباسی:

حضور آمریکا در مذاکرات آستانه روند صلح در سوریه را فلج می کند

سرویس سیاسی
نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور آمریکا در مذاکرات آستانه، مذاکرات صلح سوریه را با شکست مواجه می کند زیرا این کشور به دنبال سقوط دولت قانونی اسد است.
جمعه 1 بهمن 1395 ساعت 08:16
حضور آمریکا در مذاکرات آستانه روند صلح در سوریه را فلج می کند نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور آمریکا در مذاکرات آستانه، مذاکرات صلح سوریه را با شکست مواجه می کند زیرا این کشور به دنبال سقوط دولت قانونی اسد است. http://cdn.icana.ir/d/019/201607102761527049.jpg حضور,آمریکا,در,مذاکرات,آستانه,روند,صلح,در,سوریه,را,فلج,می,کند Icana

اسدالله عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص امکان حضور آمریکا در مذاکرات صلح سوریه و مخالفت ایران، اظهار داشت: در موضوع سوریه باید توجه داشت که علت مخالفت ایران برای حضور در مذاکرات ریشه در سیاست های خصمانه آمریکا دارد، در سال های ابتدایی درگیری های داخلی سوریه، نشست هایی در پاریس و‌ ژنو برگزار می‌شد که گروه های مخالف اسد را دعوت می‌کردند.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: نشست هایی که در آن زمان برگزار می‌کردند به شکست انجامید و به بن بست رسید و اقدامات مسلحانه ادامه یافت.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ادامه داد: حتی در حلب هر زمانی که گروه های تروریستی تکفیری در حال شکست خوردن بودند، آمریکا حمایت هایی را انجام داد تا آن‌ها از شکست بگریزند.

عباسی با بیان اینکه آمریکا همواره با طرح های آتش بس به دنبال تقویت تروریست ها بود، متذکر شد: باتوجه به این رویکرد آمریکا ، این کشور از طریق رژیم صهیونیستی، ترکیه، عربستان و قطر اهداف خود را پیگیری می‌کند.

وی افزود: آمریکا با حضور در مذاکرات صلح سوریه در آستانه به دنبال این نیست که سوریه را نجات دهد بلکه آمریکا قصد دارد دولت قانونی بشار اسد را ساقط کند و با حضور آمریکا این مذاکرات نیز شکست می‌خورد.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا بایستی در این موضوع مواضع خود را اصلاح کند، زیرا با این رویکرد به نتیجه مطلوب نخواهیم رسید و مخالفت مقامات ایرانی با حضور آمریکا در این مذاکرات درست است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000