هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
یادداشت وزیر بهداشت:

آوار اندوه

سرویس دیگر رسانه‌ها
وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی طی یادداشتی در کانال تلگرامی شهادت جمعی از آتش‌نشان‌ها در حادثه آتش سوزی ساختمان پلاسکو را تسلیت گفت.
پنج‌شنبه 30 دی 1395 ساعت 22:49
آوار اندوه وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی طی یادداشتی در کانال تلگرامی شهادت جمعی از آتش‌نشان‌ها در حادثه آتش سوزی ساختمان پلاسکو را تسلیت گفت. http://cdn.icana.ir/d/019/75511.jpg آوار,اندوه Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سیدحسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی طی یادداشتی در کانال تلگرامی شهادت جمعی از آتش‌نشان‌ها در حادثه آتش سوزی ساختمان پلاسکو را تسلیت گفت. متن این یادداشت به شرح زیر است:

 آوار اندوه
فاجعه دردناک ساختمان پلاسکو یک‌بار دیگر بر روح و جان هموطنان پنجه کشید و جمعی از خوبان و انسان‌های ارزشمند و فداکار را مجروح و برخی را متاسفانه به کام مرگ فرو برد. هنوز هم نمی‌دانیم چند نفر زیر آوار باقی مانده‌اند و آیا زنده هستند یا به شهادت رسیده‌اند و همین موضوع، آوار اندوه‌مان را سنگین‌تر می‌کند.

وقتی شنیدم چندین بار در مورد ناامن بودن این ساختمان به مالکان اخطار داده‌اند، با خود گفتم، چه وقت می‌خواهیم باورکنیم رودربایستی‌ها و عدم قاطعیت در برابر متخلفان، مانع بزرگی در راه عملکرد صحیح مسئولان است و تا کی می‌خواهیم این مسیر را ادامه دهیم؟

ای کاش فجایعی چنین تلخ و دردناک، مانند حادثه ساختمان پلاسکو درس عبرتی باشد برای توجه بیشتر به قانون، پیشگیری از تکرار حوادث و البته برخورد جدی‌تر با متخلفان.

اینجانب ضمن آرزوی شفای عاجل برای مصدومان، به خانواده جان باختگان تسلیت عرض می‌کنم؛ به‌ویژه آتش‌نشان‌های عزیز و ارجمندی که در لحظات سخت وقوع حوادث و بحران‌ها، همراه و همکار پرسنل اورژانس، مددکار و آرامبخش هموطنان هستند.

از همکارانم در اورژانس و بیمارستان‌های مختلف نیز تشکر می‌کنم و امیدوارم همه آنها که باید، در مورد نوسازی بیمارستان‌های فرسوده هم اقدامی اساسی انجام دهند و باور کنند بیمارستان‌هایی که در بحران‌ها باید پناه آسیب دیدگان باشند، خود در معرض آسیب هستند.

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000