fa , نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تولیدملی با مشکلات عدیده ای دست و پنجه نرم می کند/ علاج معضلات پیش روی تولید ملی توجه به اقتصاد مقاومتی است نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، با اشاره به مشکلات پیش روی تولید در کشور،گفت: نوسانات شدید نرخ ارز، عدم حمایت از تولید ملی و همچنین واردات مثلت مشکلات پیش روی تولید ملی است. 3/17/2017 11:02:58 AM 1/20/2017 11:04:10 AM Icana http://media.icana.ir//Image/2016/11/201611108910395508_Orig.jpg http://media.icana.ir//Image/2016/11/201611108910395508_Thum.jpg Icana
Icana.ir
جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۳
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter Telegram
موسوی لارگانی:

تولیدملی با مشکلات عدیده ای دست و پنجه نرم می کند/ علاج معضلات پیش روی تولید ملی توجه به اقتصاد مقاومتی است

سرویس اقتصادی
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، با اشاره به مشکلات پیش روی تولید در کشور،گفت: نوسانات شدید نرخ ارز، عدم حمایت از تولید ملی و همچنین واردات مثلت مشکلات پیش روی تولید ملی است.
جمعه 27 اسفند 1395 ساعت 11:02
تولیدملی با مشکلات عدیده ای دست و پنجه نرم می کند/ علاج معضلات پیش روی تولید ملی توجه به اقتصاد مقاومتی است

سیدناصر موسوی لارگانی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به مشکلات پیش روی تولید در کشور، گفت: یکی از بزرگ ترین مشکلات موجود در این رابطه واردات و بی توجهی به تولید داخلی است.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی، با تاکید براینکه توجه به اقتصاد مقاومتی و منویات رهبر معظم انقلاب در این رابطه کلید رشد تولیدات ملی و در نهایت بهبود وضعیت اقتصادی کشور است، افزود: متاسفانه در شرایط فعلی تولید ملی در سایه سنگین واردات به کشور اجازه رشد ندارد.

تأمین اعتبارات موردنیاز برای تولید داخل مهم ترین چالش فعلی اقتصاد کشور

این نماینده مردم در مجلس دهم، عبور از مشکلات پیش روی کارآفرینان را لازمه رشد اقتصادی خواند و تصریح کرد: در حال حاضر واردات کالاهای خارجی مشابه داخل بیشترین لطمه را به تولیدکنندگان و کارآفرینان داخلی وارد کرده است.

وی با بیان اینکه تأمین اعتبارات موردنیاز برای تولید داخل مهم ترین چالش فعلی اقتصاد کشور است، گفت: برنامه ریزی مشخص و مدون از سوی دولت برای حمایت از تولید ملی می تواند حرکت در مدار اقتصاد مقاومتی را تضمین کند.

موسوی لارگانی با انتقاد از نوسانات شدید نرخ ارز در سال های اخیر، افزود: نوسانات نرخ ارز از دیگر عوامل بسیار مهم تاثیرگذار بر تولیدات ملی است که در سال های گذشته مشکلات بسیاری را برای صنعت و اقتصاد ما ایجاد کرده است.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: حمایت از کارآفرینان و همچنین تولیدکنندگان داخلی باید در عمل دیده شود تا به این ترتیب رشد اقتصادی همسو با کشورهای پیشرفته برای ما هم رخ دهد./

پایان پیام

ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

fa Icana

استفاده از این مطالب فقط با ذکر منبع "خانه ملت" مجاز است

Icana.ir ۲۰۱۷ ©

Powerd By : Tasvirnet
PC