سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حسین زاده بحرینی:

دولت به جای رقابت با تولیدکننده داخلی از آن ها حمایت کند

سرویس اقتصادی
عضوکمیسیون اقتصادی مجلس،با تاکید برضرورت حمایت از تولید ملی، گفت:پیشرفت در تولیدات داخلی و عرضه آن به بازارهای جهانی کارنامه ایران در توانمندی ها را نشان می دهد.
جمعه 27 اسفند 1395 ساعت 09:37
دولت به جای رقابت با تولیدکننده داخلی از آن ها حمایت کند عضوکمیسیون اقتصادی مجلس،با تاکید برضرورت حمایت از تولید ملی، گفت:پیشرفت در تولیدات داخلی و عرضه آن به بازارهای جهانی کارنامه ایران در توانمندی ها را نشان می دهد. http://cdn.icana.ir/d/019/201606106575889361.jpg دولت,به,جای,رقابت,با,تولیدکننده,داخلی,از,آن,ها,حمایت,کند Icana

محمدحسین حسین زاده بحرینی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، با اشاره به مشکلات فعلی پیش روی تولید در کشور،گفت:بی توجهی و عدم حمایت از تولید مهم ترین دغدغه در این زمینه بوده که چراغ سبز به واردات نیز تلقی می شود.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه تولیدات با کیفیت ساخت داخل کارنامه صنعت و پیشرفت ایران در سال های اخیر را نشان می دهد، افزود: تلاش برای تولید با کیفیت تر یعنی کسب سهم بیشتر از بازارهای جهانی که نتیجه آن رشد اقتصادی است.

تولیدکنندگان و کارآفرینان ملی بیش از هر چیزی نیازمند حمایت های کارآمد دولت هستند

وی با تاکید براینکه تولیدکنندگان واقعی راهکار جذب منابع را نیز بلد هستند، تصریح کرد: تولیدکنندگان و کارآفرینان ملی بیش از هر چیزی نیازمند حمایت های کارآمد دولت برای ادامه فعالیت های خود هستند.

حسین زاده بحرینی با اشاره به انتقاد برخی تولیدکنندگان درخصوص بی مهری دولت به آن ها، گفت:رقابت مجموعه دولت در نتیجه وجود اقتصاد دولتی با تولید ملی اجازه رشد از این بخش را سلب کرده است.

وی با تاکید براینکه ورود حمایتی دولت به بخش تولید و صنعت می تواند ثمرات مثبتی برای کشور به همراه داشته باشد، افزود: اجرای سیاست های اصل 44 قانون اساسی مهم ترین راهکاری است که در صورت اجرای صحیح از سوی دولت می تواند رشد اقتصادی را برای ما به ارمغان بیاورد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: متاسفانه به قوانین مرتبط با تسهیل شرایط تولید در کشور از جمله قانون اجرای اصل 44 قانون اساسی توجهی نشده که نتیجه ملموس آن درگیر بودن تولید و صنعت با مشکلات عدیده است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط