هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
در پیامی از سوی رئیس فراکسیون دفاع و اقتدار ملی:

بی‌شک تاریخ بشریت به آتش‌نشانان جان بر کف و ایثارگر خواهد بالید

سرویس اجتماعی
رئیس فراکسیون دفاع و اقتدار ملی مجلس در پیامی شهادت افتخارآمیز تعداد از آتش‌نشانان در حادثه فرو ریختن ساختمان تجاری پلاسکو را تسلیت گفت.
جمعه 1 بهمن 1395 ساعت 13:15
بی‌شک تاریخ بشریت به آتش‌نشانان جان بر کف و ایثارگر خواهد بالید رئیس فراکسیون دفاع و اقتدار ملی مجلس در پیامی شهادت افتخارآمیز تعداد از آتش‌نشانان در حادثه فرو ریختن ساختمان تجاری پلاسکو را تسلیت گفت. http://cdn.icana.ir/d/019/201701105086123439.jpg بی‌شک,تاریخ,بشریت,به,آتش‌نشانان,جان,بر,کف,و,ایثارگر,خواهد,بالید Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مجتبی ذوالنوری رئیس فراکسیون دفاع و اقتدار ملی امروز (جمعه 1 بهمن) در پیامی حادثه آتش‌سوزی و ریزش ساختمان تجاری پلاسکو را تسلیت گفت که متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

شهادت جانسوز و افتخارآمیز تعدادی از آتش‌نشانان شجاع، قهرمان و فداکار که در حادثه تلخ فرو ریختن ساختمانی تجاری در مرکز شهر تهران رخ داد به پیشگاه ملت شریف ایران به ویژه خانواد‌ه‌های مکرم و صبور آنان تسلیت و تعزیت باد.

بی‌شک تاریخ بشریت به چنین رادمردان جان بر کف، ایثارگر و از خود گذشته خواهد بالید و نام حماسه ماندگار این عزیزان را در برگ‌های زرین افتخارات بشریت ثبت خواهد نمود. روانشان شاد و صبر جزیل و اجر عظیم الهی نصیب خاندان سرافراز آنان باد.

مجتبی ذوالنوری

نماینده مردم قم و رئیس فراکسیون دفاع و اقتدار ملی مجلس شورای اسلامی/

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000