سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
طی پیامی؛

روح الله حضرت پور شهادت آتشنشانان در حادثه مجمتع پلاسکو را تسلیت گفت

سرویس استان ها
روح الله حضرت پور نماینده مردم ارومیه در مجلس،شهادت آتش نشانان در حادثه فروریختن مجتمع پلاسکو را تسلیت گفت.
جمعه 1 بهمن 1395 ساعت 19:22
روح الله حضرت پور شهادت آتشنشانان در حادثه مجمتع پلاسکو را تسلیت گفت روح الله حضرت پور نماینده مردم ارومیه در مجلس،شهادت آتش نشانان در حادثه فروریختن مجتمع پلاسکو را تسلیت گفت. http://cdn.icana.ir/d/019/201606107343508936.jpg روح,الله,حضرت,پور,شهادت,آتشنشانان,در,حادثه,مجمتع,پلاسکو,را,تسلیت,گفت Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،روح الله حضرت پور طی پیامی شهادت آتشنشانان کشورمان در حادثه مجتمع پلاسکو را تسلیت گفت،که متن آن به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
"ومن احیاها فکانما احیاالناس جمیعا"

بدون شک وقوع فاجعه ساختمان پلاسکو تهران و شهادت جمع کثیری از آتش نشانان فداکار در کنار جان باختن تعدادی از هم وطنان عزیزمان، قلب ملت شریف ایران را به درد  آورد و قلوب همه انسان های آزاده را در سرتاسر جهان محزون ساخت.

اینجانب به عنوان نماینده مردم شریف ارومیه، این حادثه تلخ را خدمت مقام معظم رهبری، ریاست محترم جمهور، شهردار و پرسنل خدوم شهرداری،  ملت شریف ایران، مردم عزیز تهران و بخصوص خانواده های داغدار تسلیت عرض میکنم.

با قلبی اکنده از اندوه و ناامیدی، از خداوند متعال برای عزیزان گرفتار شده  و مدفون در زیر ویرانه های ساختمانی آرزوی سلامتی دارم.

ضمن تشکر از زحمات شبانه روزی آتش نشانی، شهرداری، اورژانس، پلیس و نیروهای نظامی امیدوارم بعد از اتمام مراحل آوار برداری و نجات بازماندگان احتمالی و امدادگران شهید این حادثه، ابعاد حقوقی این فاجعه تلخ باید مورد بررسی قرار گرفته و گزارش مبسوطی به ملت داغدار ایران ارائه شود.

از زحمات شبانه روزی، نیروهای مجاهد آتش نشانی، شهرداری، اورژانس و نیروهای نظامی و انتظامی تقدیر و تشکر میکنم.

روح الله حضرت پور
نماینده مردم شریف ارومیه در مجلس شورای اسلامی

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000