هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سعیدی:

کمک به آرامش و سرعت کار نیروهای امدادی بر علت و چگونگی حادثه پلاسکو اولویت دارد

سرویس اجتماعی
عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: در حال حاضر باید اجازه دهیم مسولان خدمت رسان و نیروهای امدادی با آرامش و سرعت کار آواربرداری را انجام دهند و سپس به چگونگی حادثه ساختمان پلاسکو ورود کنیم.
جمعه 1 بهمن 1395 ساعت 17:33
کمک به آرامش و سرعت کار نیروهای امدادی بر علت و چگونگی حادثه پلاسکو اولویت دارد عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: در حال حاضر باید اجازه دهیم مسولان خدمت رسان و نیروهای امدادی با آرامش و سرعت کار آواربرداری را انجام دهند و سپس به چگونگی حادثه ساختمان پلاسکو ورود کنیم. http://cdn.icana.ir/d/019/201606109051963738.jpg کمک,به,آرامش,و,سرعت,کار,نیروهای,امدادی,بر,علت,و,چگونگی,حادثه,پلاسکو,اولویت,دارد Icana

فاطمه سعیدی درگفت و گو با خبرنگار خانه ملت گفت: روز گذشته ساعاتی بعد از وقوع حادثه ساختمان پلاسکو به اتفاق تعدادی از نمایندگان تهران در محل حادثه و جلسه ستاد بحران شرکت کردیم.

وی افزود: الان باید اجازه دهیم نیروهای امدادی با آرامش و سرعت کار آواربرداری را انجام دهند و سپس به چگونگی این حادثه ورود کنیم.

سعیدی با بیان اینکه گفته می شود ناایمن بودن ساختمان پلاسکو به اطلاع مالکان رسیده بود،تاکید کرد: این حرف درست است به مالکان اخطار داده شده بود؛اما همانطور که در جلسه ستاد بحران نیز به مسئولان شهری عرض کردم اطلاع رسانی صرف کافی نیست.آیا هیچ وظیفه ای در قبال ایمنی ساختمان نداریم؟ صرف اینکه مالکان به اخطار بی توجهی کردند رافع مسئولیت نیست.

نماینده مردم تهران،ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس همچنین افزود: با توجه به فلزی بودن اسکلت ساختمان ،متخصصان همواره در مورد احتمال فروریختن ساختمان هایی با اسکلت فلزی در صورت وقوع حریق گسترده هشدار می دهند، صبح روز حادثه نیز با توجه به ابعاد آتش سوزی باید پیش بینی می شد در آن درجه حرارت سازه فلزی مقاومت خود را از دست می دهد؛ اما متاسفانه آتش نشانان ما در میان آتش و آوار گرفتار شدند.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تسلیت این حادثه به مردم داغدار و خانواده های آتش نشانان اظهار کرد: پس از پایان تعطیلات مجلس از مسئولین شهری و مرتبط با این حادثه دعوت می کنیم تا در مورد اتفاقات رخ داده پاسخگو باشند./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

موضوع مرتبط

آخرین اخبار