هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

بیانیه مجمع نمایندگان استان تهران درخصوص حادثه غم بار آتش سوزی ساختمان پلاسکو

سرویس اجتماعی
مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی درپی حادثه غم بار آتش سوزی ساختمان پلاسکو و شهادت آتش نشانان کشور بیانیه ای صادر کرد.
جمعه 1 بهمن 1395 ساعت 19:58
بیانیه مجمع نمایندگان استان تهران درخصوص حادثه غم بار آتش سوزی ساختمان پلاسکو مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی درپی حادثه غم بار آتش سوزی ساختمان پلاسکو و شهادت آتش نشانان کشور بیانیه ای صادر کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201701103219960899.jpg بیانیه,مجمع,نمایندگان,استان,تهران,درخصوص,حادثه,غم,بار,آتش,سوزی,ساختمان,پلاسکو Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛مجمع نمایندگان استان تهران درپی حادثه غم بار آتش سوزی ساختمان پلاسکو و شهادت آتش نشانان و داغدار شدن جمعی از مردم کشور بیانیه ای صادر کرد.متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مَنْ یَخْرُجْ مِنْ بَیْتِهِ مُهاجِراً إِلَى اللَّهِ وَ رَسُولِهِ ثُمَّ یُدْرِکْهُ الْمَوْتُ فَقَدْ وَقَعَ أَجْرُهُ عَلَى اللَّه

بار دیگر ملت شریف ایران داغدار از دست رفتن و شهادت عزیزان و دلاورمردانی شد که ایثارگرانه جان خود را در راه نجات دادن همنوعان خویش از دست دادند.

مجمع نمایندگان استان تهران با ادای احترام به این عزیزان و طلب مغفرت ازدرگاه خداوند متعال، برای بازماندگان  و خانواده های داغدارشان، صبر و اجر جزیل مسئلت نموده و از تلاش وافر و مجاهدانه عوامل وزارت کشور،استانداری، شهرداری، آتش نشانی،نیروی انتظامی،اورژانس،هلال احمر،اعضای ستاد مدیریت بحران کشور،ستاد مدیریت بحران تهران،مراکز درمانی،رسانه ها و سایر نیروهای مستقر در محل حادثه که با فعالیت شبانه روزی خود در حال خدمت رسانی هستند تشکر و قدردانی می نماید.

اعضای مجمع نمایندگان تهران از آغازین ساعات بروز حادثه باحضور در محل آتش سوزی و شرکت در جلسات ستاد مدیریت بحران تهران،در کنار نهادهای ذیربط بوده و بر امدادرسانی سریع و فوری با بهره گیری از تمام ظرفیت‌ها و توان دستگاهها  تاکید نموده اند.

لازم است به استحضار ملت بزرگوار برسانیم؛مجمع نمایندگان استان تهران با دقت و حساسیت لازم نسبت به ریشه یابی و علل وقوع حادثه و انجام وظایف نظارتی خود و پیگیری از دستگاه های ذیربط اقدام خواهد نمود و ازهیچ گونه تلاشی دریغ نخواهد کرد.

براین باوریم که با هماهنگی و تعامل دستگاه های مختلف و تحت نظارت و مدیریت  یکپارچه می توان از بروز حوادث مشابه و در نتیجه هدررفتن سرمایه های ملی پیشگیری به عمل آورد.از همه دستگاهها انتظار می رود با تمام توان برروی این حادثه متمرکز شوند و سپس در فرصت مناسب علل و ابعاد آن مورد بررسی دقیق قرار گیرد.

مجمع نمایندگان تهران،ری شمیرانات،اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی /

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر