سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بهمنی با اشاره به جزییات برنامه ششم توسعه مطرح کرد:

پرداخت بدهی دولت به بانک ها از محل تسعیر و انتشار اوراق مشارکت/موفقیت برنامه ششم توسعه مستلزم اجرای آن است

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، با بیان اینکه موفقیت برنامه ششم توسعه مستلزم اجرای آن است، گفت:در برنامه ششم توسعه پیش بینی شده که پرداخت بدهی دولت به بانک ها از محل تسعیر و انتشار اوراق مشارکت انجام شود.
شنبه 2 بهمن 1395 ساعت 09:14
پرداخت بدهی دولت به بانک ها از محل تسعیر و انتشار اوراق مشارکت/موفقیت برنامه ششم توسعه مستلزم اجرای آن است عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، با بیان اینکه موفقیت برنامه ششم توسعه مستلزم اجرای آن است، گفت:در برنامه ششم توسعه پیش بینی شده که پرداخت بدهی دولت به بانک ها از محل تسعیر و انتشار اوراق مشارکت انجام شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201605107397125411.jpg پرداخت,بدهی,دولت,به,بانک,ها,از,محل,تسعیر,و,,انتشار,اوراق,مشارکت/موفقیت,برنامه,ششم,توسعه,مستلزم,اجرای,آن,است Icana

محمود بهمنی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تصویب برنامه ششم توسعه در مجلس شورای اسلامی،گفت: اجرای برنامه مهم تر از تدوین است، زمانی که درصد قابل توجهی از برنامه ها ناقص مانده و تنها 20 درصد آن اجرایی شود و بیش از 70 درصد بودجه برنامه در هزینه های جاری صرف شود، درآمدی برای اجرا باقی نمی ماند.

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه موفقیت برنامه ششم توسعه مستلزم اجرای آن است، افزود:مجریان باید حتما برنامه ششم توسعه را اجرایی کنند و اگر مشکلی در زمینه اجرا دیده می شود به مجلس اعلام شود، چرا که بودجه ی اجرای برنامه و تامین مالی اجرا در برنامه دیده شده است.

تامین مالی توسعه بخش های صنعتی و تولیدی در برنامه ششم دیده شده است

بهمنی ادامه داد:پرداخت بدهی پیمانکاران،راه اندازی پروژه های عمرانی و تسویه بدهی بانک ها در برنامه ششم توسعه پیش بینی شده است، که پرداخت بدهی دولت به بانک ها از محل تسعیر، انتشار اوراق مشارکت صورت گرفته و از سوی دیگر بانک ها می توانند برای افزایش سرمایه از محل فروش دارایی های مازاد می توانند سرمایه خود را افزایش دهند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه رونق بخش های تولیدی و صنعتی و دستیابی به رشد مورد نظر در برنامه ششم توسعه با اجرای آن تحقق می یابد، تصریح کرد:در برنامه ششم توسعه تامین مالی گسترش و رشد بخش های صنعتی و تولیدی دیده شده است و قطعا با اجرای صحیح می توان پیش بینی ها را محقق کرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط