شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
علی وقفچی:

برنامه ششم می‌تواند تحول عظیمی در مسائل زیست‌محیطی ایجاد کند

سرویس دیگر رسانه‌ها
سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: برنامه ششم می‌تواند تحول عظیمی در مسائل زیست‌محیطی ایجاد کند.
شنبه 2 بهمن 1395 ساعت 10:21
برنامه ششم می‌تواند تحول عظیمی در مسائل زیست‌محیطی ایجاد کند سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: برنامه ششم می‌تواند تحول عظیمی در مسائل زیست‌محیطی ایجاد کند. http://cdn.icana.ir/d/019/201608101204624413.jpg برنامه,ششم,می‌تواند,تحول,عظیمی,در,مسائل,زیست‌محیطی,ایجاد,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی وقفچی در رابطه با بندهای زیست‌محیطی برنامه ششم توسعه عنوان کرد: خوشبختانه در بحث کشاورزی، آب و محیط زیست، مواردی که مد نظرمان بود تصویب شد. اگر این موارد تحقق پیدا کند و دولت بتواند بحث‌های مالی‌اش را با فروش نفت، درآمدهای مالیاتی و سایر درآمدها تامین کند می‌تواند، تحول عظیمی را در مسائل زیست‌محیطی،‌ جنگل‌ها و مدیریت آب ایجاد کند.

او ادامه داد: موارد متعددی در برنامه پیش‌بینی شده است و ما سعی می‌کنیم با نظارت جدی،‌ این مسائل را پی‌گیری کنیم. در این دوره مجلس نگاه ما بر نظارت است. ما با دولت همراه هستیم اما دغدغه‌ دولت، تامین مالی است که امیدواریم این دغدغه هم برطرف شود.

به گزارش ایسنا، نماینده رنجان و طارم در مجلس همچنین متذکر شد: اگر دولت در برخی موارد با پیشنهادات نمایندگان مخالفت می‌کند،‌ این مخالفت، ‌مبنای مالی دارد اما باید به این مساله هم توجه کرد که یکی از نیازهای اصلی امروز ما مسائل زیست‌محیطی است.

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000