هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
دهقانی فیروزآبادی مطرح کرد:

نارضایتی اروپا از رفاقت ترامپ با کرملین / ورود کاخ سفید به فضای نمایشی

سرویس سیاسی
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در تحلیل مراسم تحلیل رئیس جمهوری آمریکا گفت: سخنان ترامپ در مراسم تحلیف نشان داد که وی همچنان در فضای نمایشی قرار دارد و تحلیل درستی از فضای حاکم بر ایالات متحده و جامعه جهانی ندارد.
شنبه 2 بهمن 1395 ساعت 10:00
نارضایتی اروپا از رفاقت ترامپ با کرملین / ورود کاخ سفید به فضای نمایشی نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در تحلیل مراسم تحلیل رئیس جمهوری آمریکا گفت: سخنان ترامپ در مراسم تحلیف نشان داد که وی همچنان در فضای نمایشی قرار دارد و تحلیل درستی از فضای حاکم بر ایالات متحده و جامعه جهانی ندارد. http://cdn.icana.ir/d/019/201605108226537844.jpg نارضایتی,اروپا,از,رفاقت,ترامپ,با,کرملین,/,ورود,کاخ,سفید,به,فضای,نمایشی Icana

کمال دهقانی فیروزآبادی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت گفت: ترامپ براساس الگوی رفتاری ویژه جمهوری خواهان جنگ طلبی خاصی را ظاهرا دنبال می کند اما به شکلی ناملموس بهبود روابط با کرملین را در دستور کار قرار داده است.

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی گفت:  کاهش تنش ها میان واشنگتن و مسکو اتفاقی است که در نهایت منجر به فروکش شدن جنگ سرد خواهد شد.

وی در ادامه افزود: کشورهای اتحادیه اروپایی به دلیل هراس از رویگردانی و انزواطلبی آمریکا تلاش می کنند واشنگتن را با هجمه روانی تحت فشار قرار دهند.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:  مطالب منتشر شده در موضوع حمایت های پوتین از ترامپ اقدامی در جهت مشروعیت زدایی از رئیس جمهوری آمریکا است.

وی تصریح کرد: ایجاد شائبه در رابطه با مشروعیت ترامپ در کنار شکاف ایجاد شده در انتخابات الکترال منجر به ایجاد آشوب و درگیری خیابانی در کنار مراسم تحلیف گردید.

دهقانی فیروزآبادی گفت: سخنان ترامپ در مراسم تحلیف نشان داد که وی همچنان در فضای نمایشی قرار دارد و تحلیل درستی از فضای حاکم بر ایالات متحده و جامعه جهانی ندارد.

وی در انتها گفت: ظرف شش ماه آینده ، دونالد ترامپ به اقدامات نمایشی ادامه خواهد داد اما احتمالا در آینده تحت تاثیر لابی های قدرتمند آمریکا و سنا رفتار کاخ سفید تعدیل خواهد شد.

پایان پیام/

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000