هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
در بازدید از محل حادثه ساختمان پلاسکو؛

ربیعی: بیمه بیکاری برای کارگران بیکار شده پلاسکو برقرار می شود

سرویس دیگر رسانه‌ها
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: همه کارگرانی که در ساختمان تجاری پلاسکو (تهران) به دنبال آتش سوزی کار خود را از دست داده اند از صبح فردا(یکشنبه) می توانند به اداره های کار مراجعه و نسبت به مقرری بیمه بیکاری اقدام کنند.
شنبه 2 بهمن 1395 ساعت 10:57
ربیعی: بیمه بیکاری برای کارگران بیکار شده پلاسکو برقرار می شود وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: همه کارگرانی که در ساختمان تجاری پلاسکو (تهران) به دنبال آتش سوزی کار خود را از دست داده اند از صبح فردا(یکشنبه) می توانند به اداره های کار مراجعه و نسبت به مقرری بیمه بیکاری اقدام کنند. http://cdn.icana.ir/d/019/201601107245255440.jpg ربیعی:,بیمه,بیکاری,برای,کارگران,بیکار,شده,پلاسکو,برقرار,می,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، ربیعی یادآورشد: کارگران بیکار شده ساختمان پلاسکو از فردا (یکشنبه) می توانند برای دریافت بیمه بیکاری به اداره های کار مراجعه کنند.

ربیعی اضافه کرد: براساس گفت وگوهای انجام شده با استاندار تهران، قرار است محل موقتی را در تهران واحدهایی که در ساختمان پلاسکو فعالیت داشتند، آماده کنیم تا یک مرکز تولید موقت ایجاد شود.

به گفته وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای دایر شدن محل موقت واحدهای تولیدی فعال در ساختمان پلاسکو، مذاکره با صندوق کارآفرینی امید صورت گرفته تا وام ارزان قیمت در اختیار واحدهای یادشده قرار گیرد.

ربیعی افزود: سازمان تامین اجتماعی هزینه تکمیل درمان آتش نشانان را متقبل و مستمری شهدا از امروز بدون تشریفات اداری برقرار می شود.

به گزارش ایرنا، روز پنجشنبه سی ام دیماه، ساختمان تجاری 17 طبقه پلاسکو واقع در خیابان جمهوری چهارراه استامبول به دنبال حریق فرو ریخت و نزدیک به 600 واحد تولید پوشاک از بین رفت. به دنبال این حادثه بیش از سه هزار نفر کار خود را از دست دادند.

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000