هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
پیام تسلیت مجمع نمایندگان استان کرمان در پی شهادت آتشنشانان ساختمان پلاسکو:

مردم استان کرمان مقاوم سازی و استاندارد سازی داشته باشند

سرویس استان ها
مجمع نمایندگان استان کرمان در طی پیامی شهادت جمعی از آتشنشانان حادثه ساختمان پلاشکو تهران را تسلیت گفت.
شنبه 2 بهمن 1395 ساعت 12:24
مردم استان کرمان مقاوم سازی و استاندارد سازی داشته باشند مجمع نمایندگان استان کرمان در طی پیامی شهادت جمعی از آتشنشانان حادثه ساختمان پلاشکو تهران را تسلیت گفت. http://cdn.icana.ir/d/019/201701108814028266.jpg مردم,استان,کرمان,مقاوم,سازی,و,استاندارد,سازی,داشته,باشند Icana

به گزارش روابط عمومی مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی در این پیام آمده است:

حادثه تاسف بار سانحه آتش سوزی در ساختمان پلاسکوی تهران که منجر به ایجاد خسارت و تلفات جانی تعدادی از هم وطنانمان گردید موجب تاثر شدید شد.

این پیام می افزاید: این حادثه غم انگیز صحنه حماسه آفرینی دلاورمردانی گردیدکه خود را در معرض خطر قرار دادند و با فداکاری و رشادت و از  جان گذشتگی تلاشی جانانه از خود نشان دادند و نام ویادشان تا ابددرتاریخ ایران وایرانی ماندگار خواهد شد.

در ادامه این پیام آمده است: امید است با اقدامات مسوولانه و جدی مسوولان و همت مالکان و بهره برداران تمامی اماکنی که در معرض خطر هستند در اسرع وقت استاندارد سازی شوند.

در این پیام درخواست شده است: از مسئولان و مردم عزیز استان کرمان بخصوص شهرستان هایی که در معرض خطر زلزله و سایر حوادث هستند با جدیت درخواست داریم نسبت به مقاوم و استاندارد سازی اماکن مسکونی ، تجاری، وعمومی خود با هر روشی اقدام نمایند.

در پایان این پیام آمده است: مجمع نمایندگان استان کرمان ضمن ابراز همدردی با حادثه دیدگان و ارج نهادن به این کار ارزشمند این مصیبت را به مردم عزیز ایران خصوصا خانواده های داغدار آن عزیزان تسلیت عرض نموده از خداوند متعال برای شادی روح این قهرمانان  رحمت واسعه و برای بازماندگان صبر و اجر مسئلت می نماییم.

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000