سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
محبی نیا مطرح کرد؛

عقده‌گشایی کشورهای مرتجع منطقه با اعدام سه جوان بحرینی/ حمایت پشت پرده انگلیس از آل‌خلیفه

سرویس سیاسی
نماینده مردم میاندوآب در مجلس معتقد است رژیم آل‌خلیفه با چراغ سبزی که انگلیسی‌ها در سفر اخیر نخست‌وزیر این کشور به بحرین نشان دادند، آنها اقدام به اعدام سه جوان بحرینی کردند که قطعا ادامه دار نیز خواهد بود.
شنبه 2 بهمن 1395 ساعت 11:32
عقده‌گشایی کشورهای مرتجع منطقه با اعدام سه جوان بحرینی/ حمایت پشت پرده انگلیس از آل‌خلیفه نماینده مردم میاندوآب در مجلس معتقد است رژیم آل‌خلیفه با چراغ سبزی که انگلیسی‌ها در سفر اخیر نخست‌وزیر این کشور به بحرین نشان دادند، آنها اقدام به اعدام سه جوان بحرینی کردند که قطعا ادامه دار نیز خواهد بود. http://cdn.icana.ir/d/019/201611106657029143.jpg عقده‌گشایی,کشورهای,مرتجع,منطقه,با,اعدام,سه,جوان,بحرینی/,حمایت,پشت,پرده,انگلیس,از,آل‌خلیفه Icana

جهانبخش محبی نیا در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص اقدام اخیر رژیم آل خلیفه مبنی بر اعدام 3 جوان بحرینی گفت: به دنبال این اقدام رژیم آل خلیفه، موج محکومیت اعدام سه معترض بحرینی از سوی نهادهای حقوق بشری در داخل و خارج بحرین هشدارها درباره پیامدهای این جنایت را روشن کرده است.

نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: امروز رژیم آل خلیفه و همتای آن آل سعود در تنگنای سختی قرار گرفته اند از این رو دست به دامان حامیان خود یعنی انگلیسی ها شده اند چنانچه شاهد بودیم این اعدام نیز بعد از سفر اخیر نخست وزیر انگلستان به بحرین صورت گرفت که حاکی از چراغ سبزی است که ازسوی آنها به رژیم آل خلیفه نشان داده شد.

وی در ادامه با بیان اینکه اعدام سه جوان بحرینی اقدامی بزدلانه به حساب می آید، عنوان کرد: در حقیقت مهر نهایی اعدام را پادشاه بحرین زد چرا که در اختیارات وی این موضوع قید شده که می تواند با عدم امضای حکم اعدام، مانع اجرای آن از سوی دادگاه شود لذا قاتل اصلی شخص پادشاه این مملکت است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات کشور در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: در حال حاضر وضعیت بحرین به گونه ای است که احتمال حملات بیشتر ازسوی رژیم آل خلیفه و موج اعدام های گسترده می رود، لذا لازم است گروه های مردمی بحرین آمادگی خود برای دفاع را از دست ندهند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000