هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کولیوند:

ائتلاف متحدین دمشق متعهد به بازسازی سوریه هستند

سرویس سیاسی
نماینده مردم کرج با پیش کشیدن سخنان بشاراسد درباره بازسازی سوریه گفت: ایران،روسیه و چین به عنوان اعضای ائتلاف متحدین دمشق که در جنگ با تروریسم تکفیری به شکل منسجم فعالیت کرده اند در بازسازی سوریه وارد عمل خواهند شد.
شنبه 2 بهمن 1395 ساعت 10:32
ائتلاف متحدین دمشق متعهد به بازسازی سوریه هستند نماینده مردم کرج با پیش کشیدن سخنان بشاراسد درباره بازسازی سوریه گفت: ایران،روسیه و چین به عنوان اعضای ائتلاف متحدین دمشق که در جنگ با تروریسم تکفیری به شکل منسجم فعالیت کرده اند در بازسازی سوریه وارد عمل خواهند شد. http://cdn.icana.ir/d/019/52970.jpg ائتلاف,متحدین,دمشق,متعهد,به,بازسازی,سوریه,هستند Icana

محمدجواد کولیوند در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت گفت: ارتش سوریه با آزادسازی حلب عملا کمر معارضین و تروریست ها شکست در حال تثبیت اقتدار دمشق است.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: با شکست تروریست ها و پایان جنگ سوریه باید بازسازی این ویرانه های این کشور در دستور کار قرار گیرد.

وی در ادامه افزود: حجم گسترده ویرانی های 5سال جنگ سوریه اقدامی جهادی است که نیازمند مشارکت جدی ائتلاف متحدین دمشق است.

کولیوند گفت: تهران به طور جدی ضمن ارائه تسهیلات از پیمانکاران برای بازسازی سوریه و پروژه های عمرانی در این کشور حمایت خواهد کرد زیرا معتقدیم که این کشور و جبهه مقاومت به لحاظ اقتصادی باید تقویت شود.

وی با اشاره به سخنان اخیر بشاراسد تصریح کرد: ائتلاف متحدین دمشق که در جنگ با تروریسم تکفیری به شکل منسجم فعالیت کرده اند در بازسازی سوریه وارد عمل خواهند شد.

این نماینده مجلس دهم گفت: کشورهای غربی که حامیان اصلی تروریست های تکفیری و معارضین بودند و تسلیحات نظامی غیرمتعارف در اختیار آنها قرار داده بودند با عملیات روانی و اقدامات عملی به دنبال ممانعت از بازسازی سوریه هستند تا فضای بازگشت تروریست ها را فراهم کنند.

پایان پیام/

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000