هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
زارع مطرح کرد:

ضرورت ارائه سفته با مبالغ مختلف در تمامی شعب بانک ها/سفته ها با نرخ مصوب اعلامی ارائه شود

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از کمبود سفته با مبالغ کم در بانک ها، گفت: شعب بانک ها باید سفته در مبالغ مختلف را تامین کنند.
شنبه 2 بهمن 1395 ساعت 10:55
ضرورت ارائه سفته با مبالغ مختلف در تمامی شعب بانک ها/سفته ها با نرخ مصوب اعلامی ارائه شود عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از کمبود سفته با مبالغ کم در بانک ها، گفت: شعب بانک ها باید سفته در مبالغ مختلف را تامین کنند. http://cdn.icana.ir/d/019/201602104539619319.jpg ضرورت,ارائه,سفته,با,مبالغ,مختلف,در,تمامی,شعب,بانک,ها/سفته,ها,با,نرخ,مصوب,اعلامی,ارائه,شود Icana

رحیم زارع در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص کمبود سفته در بانک ها، گفت: براساس گزارش ها متقاضیان برگه های سفته با مبالغ کم با مشکل روبرو شده اند.

نماینده مردم آباده، بوانات و خرم بید در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: وزارت امور اقتصاد و دارایی و بانک مرکزی باید تدابیری اتخاذ کنند، که سفته های مورد نیاز مردم تامین شود، تا در روند کارهای اقتصادی مردم در روزهای پایانی سال خللی وارد نشود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با اشاره به اینکه سفته جزء اوراق بهادار محسوب می شود، گفت: بانک ها باید سفته در مبالغ مختلف را تامین کنند.

تاکید بر ضرورت فروش سفته به نرخ مصوب اعلامی در تمامی شعب بانکی

وی با بیان اینکه سیستم بانکی کشور باید به تمامی خدمات مورد نیاز مردم و فعالان اقتصادی پاسخ دهد،گفت: باید توجه داشت تسهیل در تهیه سفته در مبالغ مختلف ضرروت دارد به دلیل اینکه اشخاصی که دسته چک ندارند، معمولا از سفته برای ضمانت استفاده می کنند.

عضو  کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر ضرورت فروش سفته به نرخ مصوب اعلامی در تمامی شعب افزود: در هرصورت سفته‌ با مبلغ کم باید در اختیار متقاضیان قرار بگیرد.

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

زنجیره خبر