آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
دردیدار نوبخت با وزیربهداشت مطرح شد؛

تاکید برحل مسائل روانی و اجتماعی حادثه دیدگان و آتش نشانان پلاسکو

سرویس اجتماعی
رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از تاکید برحل مسائل روانی و اجتماعی حادثه دیدگان پلاسکو در دیدار خود با وزیر بهداشت و درمان خبرداد.
شنبه 2 بهمن 1395 ساعت 11:11
تاکید برحل مسائل روانی و اجتماعی حادثه دیدگان و آتش نشانان پلاسکو رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از تاکید برحل مسائل روانی و اجتماعی حادثه دیدگان پلاسکو در دیدار خود با وزیر بهداشت و درمان خبرداد. http://cdn.icana.ir/d/019/201610100914060544.jpg تاکید,برحل,مسائل,روانی,و,اجتماعی,حادثه,دیدگان,و,آتش,نشانان,پلاسکو Icana

علی نوبخت در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری دیدار خود از حادثه دیدگان پلاسکو درچند بیمارستان پایتخت، گفت: پس از این دیدارها جلسه ای با حضور وزیر بهداشت و درمان برگزار شد و در این جلسه بر حل مسائل روانی و اجتماعی مردم به ویژه حادثه دیدگان و قهرمانان آتش نشان در حادثه پلاسکو تاکید شد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس درمجلس شورای اسلامی با یادآوری دیدار روز گذشته خود از مصدومان قهرمان آتش نشان درحادثه پلاسکو در چند بیمارستان پایتخت ،افزود: دراین بازدیدها به رفع نیازهای مصدومان در خصوصی مسائل روانی و اجتماعی تاکید  و نحوه خدمات رسانی به آنها مورد بررسی قرارگرفت.  

وی با بیان اینکه رفع مشکلات روانی و عاطفی مصدومان  و خانواده های آنها باید مورد توجه قرارگیرد، تصریح کرد: در دیدار با وزیربهداشت و درمان درخصوص اقدامات و برنامه ریزی های انجمن علمی روانپزشکان درمورد حادثه اخیر اطلاع رسانی شد واقدامات دفتر سلامت روانی و اجتماعی وزارت بهداشت و درمان نیز مورد توجه قرارگرفت.

رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، گفت: درجلسه با وزیر بهداشت و درمان پیشنهادهایی درخصوص پیگیری مشکلات به وجود آمده در این حادثه  مطرح شد که نتایج حاصل از آن درمذاکره با مسئولان ذی ربط بررسی خواهد شد./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر