هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

دومین پیام همدردی پاکستان به مناسبت حادثه غم انگیز ساختمان پلاسکو در تهران

سرویس دیگر رسانه‌ها
یک روز پس از پیام تسلیت و همدردی نخست وزیر پاکستان، وزارت امور خارجه این کشور نیز روز شنبه با صدور بیانیه ای، حادثه غمبار آتش سوزی و فروریختن ساختمان پلاسکو در تهران را که موجب شهادت تعدادی از آتش نشانان کشورمان شد، تسلیت گفت.
شنبه 2 بهمن 1395 ساعت 13:54
دومین پیام همدردی پاکستان به مناسبت حادثه غم انگیز ساختمان پلاسکو در تهران یک روز پس از پیام تسلیت و همدردی نخست وزیر پاکستان، وزارت امور خارجه این کشور نیز روز شنبه با صدور بیانیه ای، حادثه غمبار آتش سوزی و فروریختن ساختمان پلاسکو در تهران را که موجب شهادت تعدادی از آتش نشانان کشورمان شد، تسلیت گفت. http://cdn.icana.ir/d/019/201601100739533059.jpg دومین,پیام,همدردی,پاکستان,به,مناسبت,حادثه,غم,انگیز,ساختمان,پلاسکو,در,تهران Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، 'محمد نواز شریف' نخست وزیر پاکستان روز گذشته با صدور پیامی جداگانه، مراتب تسلیت و همدری دولت و ملت پاکستان را با دولت و ملت ایران ابراز داشت.

به گزارش ایرنا، در بیانیه امروز وزارت امور خارجه پاکستان آمده است: دولت و مردم پاکستان از صمیم قلب مراتب همدردی خود را با دولت و مردم کشور دوست و برادر ایران بخاطر بروز حادثه آتش سوزی در یک مرکز تجاری و جان باختن تعدادی از افراد، ابراز می دارند.

'دولت و مردم پاکستان خود را در غم خانواده هایی که عزیزانشان را در این حادثه غم انگیز از دست داده اند، شریک می داند. امید است خداوند روح جان باختگان این حادثه را قرین رحمت فرماید و به مصدومان نیز شفای عاجل عنایت کند.'

با وجود گذشت بیش از 48 ساعت از زمان وقوع حادثه دردناک آتش سوزی و فرو ریختن ساختمان پلاسکو در مرکز تهران، همچنان از وضعیت زیرآوار ماندگان اطلاعات دقیقی بدست نیامده و تلاش بی وقفه امدادگران و آتش نشانان برای آزادسازی محبوسین ادامه دارد.

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000