هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حسن پور بیگلری خبر داد:

نشست مشترک فراکسیون اصناف مجلس با اتاق اصناف/لزوم توجه به اشتغال حادثه دیدگان پلاسکو

سرویس اقتصادی
رئیس فراکسیون اصناف مجلس شورای اسلامی گفت: در نشست مشترک فراکسیون اصناف مجلس با اتاق اصناف،موضوع اشتغال حادثه دیدگان پلاسکو بررسی شد.
شنبه 2 بهمن 1395 ساعت 12:31
نشست مشترک فراکسیون اصناف مجلس با اتاق اصناف/لزوم توجه به اشتغال حادثه دیدگان پلاسکو رئیس فراکسیون اصناف مجلس شورای اسلامی گفت: در نشست مشترک فراکسیون اصناف مجلس با اتاق اصناف،موضوع اشتغال حادثه دیدگان پلاسکو بررسی شد. http://cdn.icana.ir/d/019/42963.jpg نشست,مشترک,فراکسیون,اصناف,مجلس,با,اتاق,اصناف/لزوم,توجه,به,اشتغال,حادثه,دیدگان,پلاسکو Icana

شهباز حسن پور بیگلری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت گفت: با توجه به حادثه ساختمان پلاسکو و تخریب واحدهای تجاری، نشست مشترک فراکسیون اصناف مجلس شورای اسلامی با اتاق اصناف کشور برای بررسی ابعاد این حادثه برگزار شد.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی با تسلیت شهادت آتش نشان فداکار و جان باختگان حادثه پلاسکو ادامه داد: از مسئولان دولتی و شهرداری در زمینه امداد رسانی به حادثه پلاسکو تشکر می کنم.

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: باید توجه داشت تنها با پرداخت بیمه بیکاری مشکلات حادثه دیدگان رفع نمی شود.

حسن پور بیگلری افزود: حدود بیش از 5 هزار موقعیت شغلی بصورت مستقیم و غیرمستقیم با تخریب واحدهای تجاری ساختمان پلاسکو از بین رفت.

وی با اشاره به خدمات جامعه اصناف افزود: با توجه به ضرورت توجه به اشتغال حادثه دیدگان پلاسکو و ضرورت توجه به تامین پوشاک شب عید مردم، باید دولت و شهرداری با هماهنگی یک مجموعه تجاری جایگزین در نظر بگیرند.

حسن پور بیگلری ادامه داد: با هماهنگی با اتاق اصناف مشکلی برای تامین پوشاک مردم به وجود نخواهد آمد بنابراین به این بهانه تلاش نکنند که قیمت ها را در بازار گران کنند.

رئیس فراکسیون اصناف مجلس شورای اسلامی افزود: صنف پوشاک و پیراهن دوزان در نشست مشترک فراکسیون اصناف مجلس با مسئولان اتاق اصناف کشور این اعلام آمادگی را داشتند می توانند نیاز بازار در صورت حمایت، تامین کنند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط