آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

حماس جان باختن نیروهای آتش نشان در حادثه ساختمان پلاسکو را تسلیت گفت

سرویس دیگر رسانه‌ها
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) جان باختن جمعی از نیروهای جان برکف آتش نشان در حادثه تاسف بار ریزش برج پلاسکو در تهران را تسلیت گفت.
شنبه 2 بهمن 1395 ساعت 13:58
حماس جان باختن نیروهای آتش نشان در حادثه ساختمان پلاسکو را تسلیت گفت جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) جان باختن جمعی از نیروهای جان برکف آتش نشان در حادثه تاسف بار ریزش برج پلاسکو در تهران را تسلیت گفت. http://cdn.icana.ir/d/019/201701103219960899.jpg حماس,جان,باختن,نیروهای,آتش,نشان,در,حادثه,ساختمان,پلاسکو,را,تسلیت,گفت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، خالد قدومی نماینده جنبش مقاومت اسلامی حماس در ایران با صدور بیانیه ای با خانواده های قهرمانان آتش نشان ایرانی که در این حادثه تلخ جان خود را از دست دادند، ابراز همدردی کرد.

در بیانیه ای که از سوی نماینده حماس در تهران منتشر شده، آمده است، ما در جنبش مقاومت اسلامی حماس از همان لحظات اول وقوع آتش سوزی در برج پلاسکو تهران، این واقعه دردناک را دنبال می کردیم و از صفحات تلویزیون شاهد جانفشانی نیروهای امدادی آتش نشانان بودیم، تا این که ناگهان برج ریزش کرد و خبر دار شدیم که تعدادی از این نیروهای جان برکف آتش نشان زیر آوار گرفتار شده و جان خود را از دست داده اند.

ضمن ابراز تاسف عمیق خود از وقوع چنین حادثه ناگواری، از طرف ملت فلسطین و جنبش مقاومت اسلامی حماس، همدردی خود را با خانواده های داغدیده اعلام می کنیم و جان باختن این عزیزان را به بازماندگان و همکاران آنها و ملت شریف ایران تسلیت و تعزیت می گوییم و برای این دلاور مردان از درگاه خداوند رحمت و علو درجات و برای مجروحان این حادثه نیز شفای عاجل مسالت داریم.

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار