هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

پرچم نیمه افراشته سفارت ایران در روسیه برای شهیدان آتش نشان

سرویس دیگر رسانه‌ها
پرچم سفارت جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه برای گرامیداشت یاد آتش نشانان شهید واقعه آتش سوزی و ویرانی ساختمان پلاسکو نیمه افراشته و دفتر یادبود نیز گشوده شد.
شنبه 2 بهمن 1395 ساعت 14:03
پرچم نیمه افراشته سفارت ایران در روسیه برای شهیدان آتش نشان پرچم سفارت جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه برای گرامیداشت یاد آتش نشانان شهید واقعه آتش سوزی و ویرانی ساختمان پلاسکو نیمه افراشته و دفتر یادبود نیز گشوده شد. http://cdn.icana.ir/d/019/201701104834019338.jpg پرچم,نیمه,افراشته,سفارت,ایران,در,روسیه,برای,شهیدان,آتش,نشان Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت از ایرنا، سفارت جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه این اقدام را امروز (شنبه) در چارچوب برنامه جهانی یادبود شهدای آتش نشان ایران تدارک دیده است.

براساس برنامه اعلام شده، امروز تا شامگاه سفارت جمهوری اسلامی ایران میزبان مقام های روسی و دیپلمات های خارجی برای تسلیت گویی و ثبت یادداشت در دفتر یادبود است.

ژنرال ولادیمیر پوچکوف وزیر موقعیت های اضطراری فدراسیون روسیه نیز روز پنجشنبه در یک پیام شهادت ماموران آتش نشانی را تسلیت گفت.

وی در پیام خود نوشت: فداکاری ماموران آتش نشانی ایران، نشانه ادای دین به وظیفه خود است. ما از بروز این واقعه شوکه شدیم و ضمن ابراز تاسف فراوان، اندوه خود را اعلام می کنیم.

وزیر موقعیت های اضطراری روسیه افزوده است: وظیفه ماموران آتش نشانی و امدادگران همزاد ریسک برای زندگی و جان آنان است و قربانی شدن هر ماموری درد و اندوه را بر قلب ما وارد می کند و اکنون همراه شما احساس ناراحتی عمیقی داریم.

براساس گزارش های انتشار یافته، در واقعه آتش سوزی و ویرانی روز پنجشنبه بلندترین برج قدیمی تهران که بیش از 55 سال عمر داشت، شماری از آتش نشانان شهید و شماری زیادی زخمی شده اند و هنوز عملیات امداد برای نجات ماندگان در زیر آوار ادامه دارد.

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار