هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
برزگر کلشانی:

امکان لغو وضع اضطرار ملی اوباما علیه ایران ازسوی ترامپ وجود دارد

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به تمدید تحریم‌های غیرهسته‌ای و وضع اضطرار ملی علیه ایران و برخی کشورها ازسوی اوباما گفت: این امکان وجود دارد که ترامپ با این تمدید مخالفت کند.
یکشنبه 3 بهمن 1395 ساعت 11:19
امکان لغو وضع اضطرار ملی اوباما علیه ایران ازسوی ترامپ وجود دارد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به تمدید تحریم‌های غیرهسته‌ای و وضع اضطرار ملی علیه ایران و برخی کشورها ازسوی اوباما گفت: این امکان وجود دارد که ترامپ با این تمدید مخالفت کند. http://cdn.icana.ir/d/019/201611107115209487.jpg امکان,لغو,وضع,اضطرار,ملی,اوباما,علیه,ایران,ازسوی,ترامپ,وجود,دارد Icana

شهروز برزگر کلشانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به ارسال نامه ای ازسوی اوباما که پیش از اتمام دوران ریاست جمهوری وی برای رئیس مجلس نمایندگان آمریکا صورت گرفت، گفت: طی این نامه اوباما وضعیت اضطراری ملی را برای کشورهای ایران، کوبا، لیبی، زیمبابوه، ونزوئلا، اوکراین و به اصطلاح تروریست‌هایی که جریان صلح در خاورمیانه را تهدید می کنند، برای یک سال دیگر تمدید کرد.

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: علیرغم اقدام اوباما این امکان وجود دارد که دونالد ترامپ اکنون که به مقام ریاست جمهوری رسیده است بخواهد کاری مخالف آن را انجام داده و با وضعیت اضطرار و تحریم های غیرهسته ای علیه این چند کشور مخالفت کند.

وی در ادامه با بیان اینکه باید منتظر ماند تا سیاست خارجی ترامپ به صورت کامل مشخص شود، عنوان کرد: هنوز سیاست خارجی ترامپ به صورت شفاف مشاهده نشده و صرفا شعارهای تبلیغاتی بوده است لذا باید صبر کرد تا برنامه سیاست خارجی واقعی وی تنظیم شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه در نهایت سیاست های خارجی اوباما و ترامپ چندان تفاوتی نخواهد کرد، خاطرنشان ساخت: جمهوری اسلامی با دنیا مشکلی ندارد و این برخی دولت ها هستند که سیاست های خصمانه علیه ایران اعمال می کنند لذا در نهایت به آمریکا خوشبین نبوده و انتظاری از سیاستمداران آن نداریم چرا که سیاست خارجی جمهوری اسلامی و مبانی آن مشخص و مبین است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000