شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نایب رییس مجمع نمایندگان تهران مطرح کرد:

گزارش‌های فنی، مبنای قضاوت حادثه پلاسکو قرار گیرد

سرویس دیگر رسانه‌ها
نایب رییس مجمع نمایندگان تهران با برحذر دانستن افراد و شخصیت‌ها از سیاسی کردن حادثه پلاسکو، گفت: قضاوت درباره علل بروز حادثه پلاسکو منوط به استخراج گزارش‌های فنی و کارشناسی دستگاه‌های امداد و نجات است.
شنبه 2 بهمن 1395 ساعت 14:19
گزارش‌های فنی، مبنای قضاوت حادثه پلاسکو قرار گیرد نایب رییس مجمع نمایندگان تهران با برحذر دانستن افراد و شخصیت‌ها از سیاسی کردن حادثه پلاسکو، گفت: قضاوت درباره علل بروز حادثه پلاسکو منوط به استخراج گزارش‌های فنی و کارشناسی دستگاه‌های امداد و نجات است. http://cdn.icana.ir/d/019/201605100703949253.jpg گزارش‌های,فنی،,مبنای,قضاوت,حادثه,پلاسکو,قرار,گیرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا نجفی با اشاره به حادثه ساختمان پلاسکو، گفت: آتش‌سوزی و تخریب ساختمان پلاسکو هشداری جدی نسبت به زمینه‌های آسیب و بحران بالقوه در شهر تهران و شهرهای دارای بافت فرسوده بود.

نماینده مردم تهران در مجلس افزود: این حادثه تذکر و تلنگری جدی دیگری است به همه مسئولان که متوجه انجام درست مسئولیت‌شان باشند آن هم قبل از اینکه پتانسیل‌های بروز خطر  تبدیل به حادثه یا فاجعه شود و آسیب‌های جانی،  مالی و روانی فراوانی به مردم وارد کند.

وی با بیان اینکه بافت‌های فرسوده و ساختمان‌های با ایمنی و مقاومت پایین نباید نادیده گرفته شود، گفت: دستگاه‌های مسئول موظفند برای احیای بافت‌های فرسوده و مقاوم‌سازی ساختمان‌هایی که از مقاومت، استحکام و ایمنی کافی برخوردار نیستند حتما برنامه عملیاتی داشته باشند. آنان امانتدار جان، مال، حیثیت و اعتبار مردم هستند و هیچ کوتاهی و مسامحه‌ای از هیچ دستگاهی قابل قبول نیست.

به گزارش ایسنا، نایب رییس مجمع نمایندگان تهران هرگونه اظهارنظر و قضاوت درباره علل بروز حادثه پلاسکو را منوط به استخراج گزارش‌های فنی و کارشناسی دستگاه‌های امداد و نجات دانست.

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000