هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
خدابخشی مطرح کرد:

پیش‌بینی آتش‌نشانی به‌عنوان شغل سخت و زیان‌آور در برنامه ششم

سرویس اجتماعی
سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه با یادآوری تصویب ماده ای در برنامه ششم توسعه مبنی بر پیش‌بینی آتش‌نشانی به‌عنوان شغل سخت و زیان‌آور، گفت: مجلس با این مصوبه برای مجموعه کارکنان آتش‌نشانی اقدامی موثر انجام داد.
شنبه 2 بهمن 1395 ساعت 13:50
پیش‌بینی آتش‌نشانی به‌عنوان شغل سخت و زیان‌آور در برنامه ششم سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه با یادآوری تصویب ماده ای در برنامه ششم توسعه مبنی بر پیش‌بینی آتش‌نشانی به‌عنوان شغل سخت و زیان‌آور، گفت: مجلس با این مصوبه برای مجموعه کارکنان آتش‌نشانی اقدامی موثر انجام داد. http://cdn.icana.ir/d/019/201610101914567333.jpg پیش‌بینی,آتش‌نشانی,به‌عنوان,شغل,سخت,و,زیان‌آور,در,برنامه,ششم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد خدابخشی در واکنش به حادثه آتش‌سوزی و ریزش ساختمان پلاسکو، گفت: نمایندگان مردم در خانه ملت با درک حساسیت‌های حرفه آتش‌نشانی، آن را به عنوان یکی از مشاغل سخت و زیان‌آور در برنامه ششم توسعه پیش‌بینی کردند و اکنون منتظر اعلام نظر شورای نگهبان برای نهایی شدن این قانون هستیم.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: مصوبه مجلس در زمینه تعیین شغل آتش‌نشانی به عنوان مشاغل سخت و زیان‌آور کمک بزرگ و موثری به این مجموعه خواهد بود که امیدواریم مورد نظر موافق شورای نگهبان نیز قرار گیرد.

سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه در مجلس شورای اسلامی، همچنین با حضور در آتش‌نشانی شهرستان الیگودرز به آتش‌نشان‌های قهرمان پلاسکو نیز ادای احترام کرد./

پایان پیام

 

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر