هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

رییس جمهوری آذربایجان حادثه مجتمع تجاری پلاسکو را تسلیت گفت

سرویس دیگر رسانه‌ها
الهام علی اف رییس جمهوری آذربایجان امروز (شنبه) در پیامی به دکتر حسن روحانی همتای ایرانی خود و مردم ایران، حادثه آتش سوزی و فروریختن مجتمع تجاری پلاسکو در تهران را تسلیت گفت.
شنبه 2 بهمن 1395 ساعت 15:13
رییس جمهوری آذربایجان حادثه مجتمع تجاری پلاسکو را تسلیت گفت الهام علی اف رییس جمهوری آذربایجان امروز (شنبه) در پیامی به دکتر حسن روحانی همتای ایرانی خود و مردم ایران، حادثه آتش سوزی و فروریختن مجتمع تجاری پلاسکو در تهران را تسلیت گفت. http://cdn.icana.ir/d/019/122646.jpg رییس,جمهوری,آذربایجان,حادثه,مجتمع,تجاری,پلاسکو,را,تسلیت,گفت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، رییس جمهوری آذربایجان در این پیام ابراز ناراحتی شدید خود از خبر تلفات جانی این حادثه را اعلام کرد.
در پیام رییس جمهوری آذربایجان آمده است: وقوع این فاجعه را به شما، خانواده و نزدیکان جان باختگان و مردم ایران از طرف خودم و مردم آذربایجان تسلیت می گویم.

رییس جمهوری آذربایجان همچنین برای مجروحین این حادثه شفای عاجل آرزو کرد.

ساختمان تجاری پلاسکو در محدوده خیابان جمهوری تهران در تقاطع چهار راه استانبول حدود ساعت 8 صبح روز پنج شنبه دچار حریق شد که پس از حدود سه ساعت، 15 طبقه ساختمان بطور کامل تخریب شد و فروریخت؛ متاسفانه در این حادثه شماری از آتش نشانان به شهادت رسیدند.

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000