هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رئیس کمیته ایمنی شورای شهر تهران:

شورای شهر فردا ایمنی ساختمان‌ها را بررسی می کند

سرویس دیگر رسانه‌ها
رئیس کمیته ایمنی شورای شهر از برگزاری جلسه ای به منظور بررسی ایمنی ساختمانهای فرسوده مشابه پلاسکو و ایمن سازی آنها خبر داد.
شنبه 2 بهمن 1395 ساعت 15:18
شورای شهر فردا ایمنی ساختمان‌ها را بررسی می کند رئیس کمیته ایمنی شورای شهر از برگزاری جلسه ای به منظور بررسی ایمنی ساختمانهای فرسوده مشابه پلاسکو و ایمن سازی آنها خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/201606100432378312.jpg شورای,شهر,فردا,ایمنی,ساختمان‌ها,را,بررسی,می,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، معصومه آباد افزود: حادثه پلاسکو جامعه را بشدت متاثر کرده، به همین منظور فردا در جلسه فوق العاده شورای شهر، تعداد ساختمانهای فرسوده، میزان استحکام و ایمنی و کمبود تجهیزات ایمنی آنها بررسی خواهد شد.

وی تصریح کرد: قوانین برای جلوگیری از حوادث تلخ و زیانباری نظیر پلاسکو وجود دارد، بنابراین باید خلأهایی که در اجرای قانون داریم، پیگیری  شود و خطر های احتمالی در بافت های فرسوده برطرف شود.

به گزارش سلامت آنلاین، این عضو شورای شهر گفت: مسئولیت این پیگیری ها در درجه اول به عهده شهرداری و بعد از آن اصناف، وزارت کار و در نهایت در صورت عمل نکردن به هشدارها به عهده قوه قضائیه به منظور پلمپ این مراکز و اماکن فرسوده است.

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000