هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
زارعی:

غار «ده‌شیخ» یکی از شگفت‌انگیزترین جاذبه‌های کشور

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: غار ده ‌شیخ یکی از شگفت‌انگیزترین جاذبه‌های کشور است.
شنبه 2 بهمن 1395 ساعت 15:33
غار «ده‌شیخ» یکی از شگفت‌انگیزترین جاذبه‌های کشور نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: غار ده ‌شیخ یکی از شگفت‌انگیزترین جاذبه‌های کشور است. http://cdn.icana.ir/d/019/44047.jpg غار,«ده‌شیخ»,یکی,از,شگفت‌انگیزترین,جاذبه‌های,کشور Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، «غلام‌محمد زارعی» در بازدید از پروژه مجتمع گردشگری غار «ده ‌شیخ» پاتاوه افزود: این اثر طبیعی می‌تواند به یکی از قطب‌های گردشگری کشور تبدیل شده و از لحاظ اقتصادی برای استان موثر باشد.

وی با تقدیر از سرمایه‌گذار پروژه مجتمع گردشگری غار «ده ‌شیخ» و اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد برای احداث این مجتمع خاطرنشان کرد: تاکنون زیرساخت‌های خوبی توسط سرمایه‌گذار در کنار این اثر طبیعی گردشگری استان ایجاد شده است.

نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی بر همکاری مردم و مسئولان با سرمایه‌گذار این پروژه تأکید و خاطرنشان کرد: با بهره‌برداری از این پروژه، اشتغال‌زایی خوبی در سطح شهرستان دنا ایجاد می‌شود.

زارعی تصریح کرد: شهرستان‌های بویراحمد و دنا ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های خوبی در حوزه گردشگری دارند و ویژگی صنعت گردشگری کارآفرینی، اشتغال سریع و درآمد زیاد است، بنابراین باید از این فرصت برای رشد اقتصادی این شهرستان‌ها بهره برد.

وی اشتغال، درآمد و تفریح را از نیازهای اساسی بشر دانست و گفت: با توجه به این‌که همه این موارد در گردشگری وجود دارد این صنعت ظرفیت پاسخگویی به همه این نیازها را در اختیار دارد.

نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امسال اعتبارات خوبی از محل‌های مختلف از جمله صندوق توسعه ملی به حوزه گردشگری استان اختصاص یافته که مردم و سرمایه‌گذاران باید از این فرصت‌ها استفاده کنند.

زارعی با اشاره به این‌که پروژه‌های زیادی در حوزه گردشگری شهرستان‌های بویراحمد و دنا تعریف شده است، افزود: از مهم‌ترین این پروژه‌ها می‌توان به هتل چهارستاره و پارک آبی یاسوج، هتل چهارستاره شهر سی‌سخت، پروژه غار ده‌شیخ، اردوگاه‌های مختلف گردشگری از جمله اردوگاه خهکلون و اردوگاه گردشگری کریک هم‌چنین اقامتگاه‌های بوم‌گردی اشاره داشت.

به گزارش ایسنا، وی ابراز امیدواری کرد با بهره‌برداری از پروژه‌های در حال احداث گردشگری در سطح شهرستان‌های بویراحمد و دنا شاهد افزایش اشتغال‌زایی در این دو شهرستان باشیم.

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000