هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
محمدرضا رضایی:

تیم‌های ورزشی فارس توان مالی برای حضور در مسابقات ندارند

سرویس دیگر رسانه‌ها
رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: مشکل مالی در تیم‌های ورزشی استان به نحوی است که در برخی مواقع قدرت تامین هزینه‌های ایاب و ذهاب برای حضور در مسابقات استانی و کشوری ندارند.
شنبه 2 بهمن 1395 ساعت 16:41
تیم‌های ورزشی فارس توان مالی برای حضور در مسابقات ندارند رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: مشکل مالی در تیم‌های ورزشی استان به نحوی است که در برخی مواقع قدرت تامین هزینه‌های ایاب و ذهاب برای حضور در مسابقات استانی و کشوری ندارند. http://cdn.icana.ir/d/019/201609106356835007.jpg تیم‌های,ورزشی,فارس,توان,مالی,برای,حضور,در,مسابقات,ندارند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا رضایی گفت: پیشینه ورزش استان با وجود تمام کم و کاستی‌ها درخشان بوده و در صورت حمایت بیشتر مسئولان، شاهد بروز و ظهور استعدادهای ناب ورزشی در میادین بین‌المللی هستیم.

 وی با اشاره به اینکه مشکل مالی در تیم‌های ورزشی استان به نحوی است که در برخی مواقع قدرت تامین هزینه‌های ایاب و ذهاب برای حضور در مسابقات استانی و کشوری ندارند، بیان کرد: این مشکلات سبب نادیده گرفته شدن ظرفیت ناب ورزشی در شهرستان‌ها شده است.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی همچنین نبود سالن‌های تخصصی را از دیگر مشکلات ورزشکاران دانست و عنوان کرد: با وجود تیم‌های تخصصی در استان اما نبود امکانات آنها را رو به تعطیلی کشانده است.

رضایی با اشاره به تامین برخی از هزینه‌های ورزشی توسط ورزشکاران تصریح کرد: با وجود درآمدهای نه چندان زیاد ورزشکاران اما عشق و علاقه آنها به ورزش سبب شده تا برای حضور در مسابقات مختلف از جیب خود هزینه کنند.

به گزارش مهر، این نماینده مردم در مجلس همچنین حوزه بانوان و معلولان را برخوردار از استعدادهای ورزشی دانست که حرف برای گفتن بسیار دارند اما نادیده گرفته شده و کمتر به چشم می‌آیند.

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار