هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رنجبرزاده:

بیمارستان ۸۵ تخت‌خوابی در شهرستان اسدآباد ساخته می‌شود

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: بیمارستان جدید ۸۵ تخت‌خوابی در کنار بیمارستان قائم(عج) شهرستان اسداباد ساخته خواهد شد.
شنبه 2 بهمن 1395 ساعت 16:05
بیمارستان ۸۵ تخت‌خوابی در شهرستان اسدآباد ساخته می‌شود نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: بیمارستان جدید ۸۵ تخت‌خوابی در کنار بیمارستان قائم(عج) شهرستان اسداباد ساخته خواهد شد. http://cdn.icana.ir/d/019/201605106499265199.jpg بیمارستان,۸۵,تخت‌خوابی,در,شهرستان,اسدآباد,ساخته,می‌شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، اکبر رنجبرزاده از تصویب ساخت بیمارستان ۸۵ تختخوابی در اسدآباد خبر داد و گفت: این مرکز درمانی در کنار بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی قائم(عج) ساخته می‌شود و تکمیل‌کننده نیاز بیمارستانی این شهر خواهد بود.

رنجبرزاده با اشاره به ضرورت تأمین اعتبار بیمارستان ۶۴ تختخوابی در حال ساخت اسدآباد عنوان کرد: مسیر راه‌آهن همدان به سنندج نیز در حال تکمیل است که با پیگیری‌های انجام گرفته یک آنتن از این مسیر در اسدآباد ایجاد می‌شود.

وی افزود: باآمدن راه‌آهن به اسدآباد، زمینه اتصال شهرهای ارومیه، سنندج، زنجان، اسدآباد و نهاوند فراهم می‌شود.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی به پروژه‌های نیمه‌تمام در اسدآباد اشاره و عنوان کرد: استخر فرهنگیان از ۱۰ سال گذشته به دلیل نبود اعتبارات نیمه‌کاره باقی مانده که تکمیل آن به یک میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

وی بابیان اینکه تکمیل استخر تربیت‌بدنی اسدآباد نیز نیازمند اعتبار برای بهره‌برداری است، عنوان کرد: یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار برای ساخت و بهره‌برداری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اسدآباد نیاز است.

وی تاکید کرد: عبور راه‌آهن اسدآباد موجب توسعه شهرهای کنگاور، تویسرکان و ملایر می‌شود.

به گزارش مهر، نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی بااشاره به بحث اشتغال در اسدآباد، بیان کرد: ۳۰ میلیارد تومان از ستاد اجرایی فرمان امام(ره) برای اشتغال مردم اسدآباد اخذ شده که جذب ۳۰ میلیارد تومان دیگر از مسیر صندوق توسعه برای اشتغال پیگیری خواهد شد.

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000