آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
احد آزادی‌خواه:

اعلام هفت گزارش مفقودی شهروندان غیر آتش‌نشان

سرویس دیگر رسانه‌ها
یک عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی گزارشی را در رابطه با بازدید اعضای این کمیسیون از محل حادثه ساختمان پلاسکو ارائه داد.
شنبه 2 بهمن 1395 ساعت 16:31
اعلام هفت گزارش مفقودی شهروندان غیر آتش‌نشان یک عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی گزارشی را در رابطه با بازدید اعضای این کمیسیون از محل حادثه ساختمان پلاسکو ارائه داد. http://cdn.icana.ir/d/019/201612100102556234.jpg اعلام,هفت,گزارش,مفقودی,شهروندان,غیر,آتش‌نشان Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، احد آزادی‌خواه  عنوان کرد: ستاد بحران به ریاست شهردار تهران تشکیل شده و عملیات امداد و نجات و آواربرداری با سرعت و قوت در حال انجام است.

او ادامه داد: نیروی انتظامی، آتش‌نشانی و سایر دستگاه‌ها با تمام توان فعالیت می‌کنند، حجم فاجعه بسیار وسیع است و تدبیر شهدای آتش‌نشان و همکارانشان باعث شده کار به بهترین وجه اداره شود.

آزادی‌خواه همچنین گفت: تدبیر و از خودگذشتگی آتش‌نشان‌ها در خارج کردن افراد از ساختمان پلاسکو مانع از یک فاجعه بزرگ انسانی شده و خسارات و تلفات را کاهش داده است.

به گزارش ایسنا، این نماینده مجلس همچنین متذکر شد: طبق گزارش معاون آقای قالیباف هفت فقره گزارش برای مفقودی شهروندان غیر آتش‌نشان وجود دارد و خسارات بسیار کمتر از آن چیزی است که در فضای مجازی عنوان می‌شود.

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000