هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
قالیباف:

برای همه مغازه داران پلاسکو مکان موقت کار ایجاد خواهد شد

سرویس دیگر رسانه‌ها
شهردار تهران گفت : برای رسیدگی به وضعیت مغازه داران و مالکان ساختمان پلاسکو ستادی تشکیل داده است و بصورت موقت برای کسب و کار آنها محلی را فراهم خواهد کرد.
شنبه 2 بهمن 1395 ساعت 16:33
برای همه مغازه داران پلاسکو مکان موقت کار ایجاد خواهد شد شهردار تهران گفت : برای رسیدگی به وضعیت مغازه داران و مالکان ساختمان پلاسکو ستادی تشکیل داده است و بصورت موقت برای کسب و کار آنها محلی را فراهم خواهد کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/45881.jpg برای,همه,مغازه,داران,پلاسکو,مکان,موقت,کار,ایجاد,خواهد,شد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد باقر قالیباف  ضمن عرض تسلیت به خانواده های آتش نشانان شهید اظهار داشت: با توجه به پیام رهبر معظم انقلاب که به ضرورت توجه به ابعاد مختلف این حادثه اشاره کردند، شهرداری تهران علاوه بر تلاش شبانه روزی و بدون وقفه برای آواربرداری، ستادی را جهت رسیدگی به مشکلات افرادی که از این حادثه متضرر شدند، تشکیل داده است.

به گزارش فارس، شهردار تهران افزود: در همین راستا برای مغازه داران محترم ساختمان پلاسکو، بصورت موقت مکانی را تهیه خواهد کرد تا در این ماه های پایانی سال بتوانند به کسب و کار خود بپردازند. وی افزود:  قطعا دستگاه های مسوول دیگر نیز در زمینه کاهش آسیب های این حادثه به تکالیف خود عمل خواهند کرد.

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000