شهادت امام حسن عسگری
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بیگلری:

وزارت کشور توان برگزاری انتخابات الکترونیکی در تمام کشور را ندارد

سرویس سیاسی
نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر قصد برگزاری انتخابات به صورت الکترونیکی وجود دارد، از هم اکنون برای انتخابات‌های بعدی باید افرادی را آموزش دهند تا با دقت نظر بیشتری انتخابات برگزار شود.
یکشنبه 3 بهمن 1395 ساعت 10:44
وزارت کشور توان برگزاری انتخابات الکترونیکی در تمام کشور را ندارد نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر قصد برگزاری انتخابات به صورت الکترونیکی وجود دارد، از هم اکنون برای انتخابات‌های بعدی باید افرادی را آموزش دهند تا با دقت نظر بیشتری انتخابات برگزار شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201611101065415857.jpg وزارت,کشور,توان,برگزاری,انتخابات,الکترونیکی,در,تمام,کشور,را,ندارد Icana

محسن بیگلری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص برگزاری انتخابات الکترونیکی، اظهار داشت: موضوع برگزاری انتخابات الکترونیکی تاکنون چندین مرتبه مطرح شده است ولی بنظرم وزارت کشور توان برگزاری انتخابات الکترونیکی در تمام کشور را ندارد.

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اگر به دنبال برگزاری انتخابات الکترونیکی هستیم، بهتر است که در 2 استان به صورت پایلوت انتخابات الکترونیکی را برگزار کنیم تا آشنایی های لازم را به دست آوریم.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی ادامه داد: هنوز مردم و مجریان برگزاری، به انتخابات الکترونیکی عادت نکرده‌اند، برخی مواقع شاهد بوده‌ایم که جمع بندی در مرکز اصلی به صورت سیستمی انجام شده ولی متاسفانه ایراداتی دیده شد که در نتیجه مشکلات خاص خود را به دنبال داشت.

بیگلری با بیان اینکه ماموران اجرائی که بر سر صندوق ها می روند، آشنایی لازم را با انتخابات الکترونیکی ندارند، متذکر شد: زمان زیادی تا برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراها نمانده است که مجریان آموزش‌های لازم را ببینند.

وی افزود: نه تنها وزارت کشور نمی تواند انتخابات الکترونیکی را در سراسر کشور به خوبی برگزار کند، بلکه در صورت برگزاری، با مشکلات خاصی مواجه خواهد شد، باید در 2 استان به صورت آزمایشی انتخابات را به صورت الکترونیکی برگزار کنند.

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اگر قصد برگزاری انتخابات به صورت الکترونیکی وجود دارد، از هم اکنون برای انتخابات‌های بعدی باید افرادی را آموزش دهند تا با دقت نظر بیشتری انتخابات برگزار شود، گفت: رای مردم بر طبق فرمایش رهبری حق الناس است و اگر یک رای در اثر خرابی سیستم جابه جا شود، این یک اشتباه بزرگ است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار