هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بیگلری:

تجمیع هیئت‌های اجرائی انتخابات به بهانه کاهش هزینه‌ها، اقدام مناسبی نیست

سرویس سیاسی
نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی گفت: تجمیع هیئت‌های اجرائی کار درستی نیست، نه تنها صرفه جویی نمی شود با این اقدام، بلکه ممکن است مشکلاتی را نیز به دنبال داشته باشد.
دوشنبه 4 بهمن 1395 ساعت 09:04
تجمیع هیئت‌های اجرائی انتخابات به بهانه کاهش هزینه‌ها، اقدام مناسبی نیست نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی گفت: تجمیع هیئت‌های اجرائی کار درستی نیست، نه تنها صرفه جویی نمی شود با این اقدام، بلکه ممکن است مشکلاتی را نیز به دنبال داشته باشد. http://cdn.icana.ir/d/019/201611101065415857.jpg تجمیع,هیئت‌های,اجرائی,انتخابات,به,بهانه,کاهش,هزینه‌ها،,اقدام,مناسبی,نیست Icana

محسن بیگلری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در ارزیابی از احتمال تجمیع هیئت های اجرائی انتخابات ریاست جمهوری و شوراها، اظهار داشت: موضوع انتخابات حساس، پیچیده و مهم است همچنین، صرفه جویی آنچنانی با تجمیع هیئت های اجرائی انتخابات رخ نمی‌دهد.

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: با این وضعیت تجمیع هیئت‌های اجرائی کار درستی نیست و نه تنها صرفه جویی نشده بلکه ممکن است مشکلاتی را نیز به دنبال داشته باشد.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی ادامه داد: انتخابات شوراها و ریاست جمهوری مسائل خاص خود را دارد و نمی توان با تجمیع هیئت های اجرائی دو انتخابات سال آینده، نتایج خوبی را به دست آورد.

بیگلری متذکر شد: در انتخابات ریاست جمهوری، هیئت اجرائی دخالتی در تایید یا رد انتخابات ندارد بلکه تنها انتخابات را برگزار می کند.

وی افزود: در انتخابات شوراها هیئت های نظارت باید نسبت به تایید یا رد صلاحیت کاندیداها تصمیم گیری کنند و با این شرایط تجمیع هیئت های اجرائی اقدام مناسبی نیست./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط