هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
دلخوش:

آتش نشانی در برنامه ششم توسعه در زمره مشاغل سخت قرار گرفته است/ تاکید برنامه ششم بر استانداردسازی ساختمان‌ها

سرویس اقتصادی
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: در جریان بررسی لایحه برنامه ششم توسعه مجلس شورای اسلامی شغل آتش نشانان را در زمره مشاغل سخت قرار داده است.
شنبه 2 بهمن 1395 ساعت 18:45
آتش نشانی در برنامه ششم توسعه در زمره مشاغل سخت قرار گرفته است/ تاکید برنامه ششم بر استانداردسازی ساختمان‌ها سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: در جریان بررسی لایحه برنامه ششم توسعه مجلس شورای اسلامی شغل آتش نشانان را در زمره مشاغل سخت قرار داده است. http://cdn.icana.ir/d/019/201605106935194882.jpg آتش,نشانی,در,برنامه,ششم,توسعه,در,زمره,مشاغل,سخت,قرار,گرفته,است/,تاکید,برنامه,ششم,بر,استانداردسازی,ساختمان‌ها Icana

سید کاظم دلخوش در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص حادثه ای که در ساختمان پلاسکو رخ داده است، اظهار داشت: این ضایعه بزرگ را به بازماندگان همه کسانی که در حادثه ساختمان پلاسکو به شهادت رسیدند، تسلیت عرض می‌کنم و از خداوند برای خانواده این عزیزان طلب صبر می کنم، همچنین از همه مسئولان، رئیس جمهور و رهبری معظم انقلاب که در حمایت از آتش نشانان، از زحمات این عزیزان تقدیر کردند، کمال تشکر را دارم.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: آتش‌نشانان و خدمتکاران زیادی در کشور ما وجود دارند که مانند یک ایثارگر به مردم خدمت رسانی می‌کنند.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در جریان بررسی لایحه برنامه ششم توسعه مجلس شورای اسلامی شغل آتش نشانان را در زمره مشاغل سخت قرار داده است، ادامه داد: همچنین در ارتباط با استانداردسازی ساختمان‌ها در لایحه برنامه ششم توسعه، تدابیر خوبی را مجلس شورای اسلامی اندیشیده است و بنظرم مدیران کشور باید نسبت به استانداردسازی ساختمان ها و بناهایی که ایجاد می شود تلاش کنند تا مردم دچار آسیب نشوند.

دلخوش ضمن عرض تسلیت مجدد، گفت: از طرف همه همکارانم در کمیسیون اقتصادی و مجلس شورای اسلامی به خانواده بازماندگان آتش نشان‌های به شهادت رسیده راتسلیت عرض می کنم.

وی افزود: به نمایندگی از طرف کمیسیون اقتصادی از پرسنل شهرداری، شهردار، وزارت کشور، سازمان مدیرت بحران، نیروی انتظامی و بسیجی تشکر می کنم./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000