هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس تاکید کرد:

لزوم آموزش‌های فرهنگی و اجتماعی بحران به شهروندان

سرویس دیگر رسانه‌ها
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به حادثه پلاسکو بر لزوم آموزش‌های فرهنگی و اجتماعی مربوط به بحران به مردم تأکید کرد.
یکشنبه 3 بهمن 1395 ساعت 10:24
لزوم آموزش‌های فرهنگی و اجتماعی بحران به شهروندان سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به حادثه پلاسکو بر لزوم آموزش‌های فرهنگی و اجتماعی مربوط به بحران به مردم تأکید کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201612100102556234.jpg لزوم,آموزش‌های,فرهنگی,و,اجتماعی,بحران,به,شهروندان Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حجت‌الاسلام والمسلمین احد آزادی‌خواه عنوان کرد: طبق گزارشی که همکاران ستاد بحران به ما داده‌اند در پی حادثه پلاسکو یکی از مسائل و مشکلات موضوع فرهنگی بود.

او ادامه داد: در بعضی مواقع پلیس و نیروی انتظامی با مشقت توانستند شهروندان را از جایی که جانشان در خطر است خارج کنند. به عبارت دیگر پلیس نگران جان شهروندانی بود که خودشان نگران نبودند.

این عضو کمیسیون فرهنگی، تأکید کرد: دستگاه‌های فرهنگی و اجتماعی باید آموزش‌های لازم در این زمینه را در دستور کار قرار بدهند و به این مباحث بپردازند که چه اقداماتی در زمان بحران باید فرهنگ‌سازی شود. جامعه ما به این مسائل نیاز دارد.

به گزارش ایسنا، آزادی‌خواه متذکر شد: شهرداری، نهادهای فرهنگی و آموزش و پرورش جزو دستگاه‌هایی هستند که باید به این مسأله بپردازند. در این راستا هیچ دستگاهی گستره آموزش و پرورش را ندارد. حتی ما در برنامه ششم هم مصوب کردیم که آموزش و پرورش باید به کاهش آسیب‌های اجتماعی وارد شود تا شاهد فجایع این‌چنینی نباشیم.

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000