هدر اصلی
1388/03/11 09:10:00
سرویس سیاسی
دو دهه با رهبری انقلاب -1

ابوترابی‌فرد: مهمترین دستاورد رهبری، تثبیت مردم سالاری دینی است

**نایب رییس مجلس شورای اسلامی تثبیت مردم سالاری دینی را مهمترین دستاورد رهبری حضرت آیت ا... خامنه‌ای طی دو دهه گذشته دانست.

"سیدمحمدحسن ابوترابی‌فرد" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، ضمن تسلیت به مناسبت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(قدس الشریف) و آرزوی طول عمر همراه با عزت برای رهبر معظم انقلاب، خاطر نشان کرد: دستاوردهای دو دهه رهبری و زعامت دینی و سیاسی  آیت ا.. خامنه‌ای (دامت برکاته) در حوصله یک مصاحبه نمی‌گنجد و تنها می‌توانیم به صورت گذرا به پاره‌ای از فرازهای برجسته دو دهه رهبری همراه با عقلانیت و دانش و تدبیر برآمده از ایمان و معرفت دینی و توحیدی و الهام گرفته از درک سیاسی صحیح از واقعیت‌های جهان اسلام و دنیای امروز اشاره کنیم.

وی پاسداری از مبانی فکری و اندیشه سیاسی و سجایای اخلاقی سلوک معنوی بنیانگذار عظیم الشان انقلاب و تلاش برای عینیت یافتن و عملیاتی شدن این اصول و مبانی فکری را از جمله دستاوردهای رهبری آیت ا.. خامنه‌ای ذکر کرد.

ابوترابی فرد تثبیت مردم سالاری دینی را مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی ذکر کرد و ارتقاء جایگاه بین‌المللی و منطقه‌ای نظام اسلامی و افزایش عزت ملی و اقتدار سیاسی نظام از دیگر مهمترین دستاوردهای رهبری مقام معظم رهبری طی بیست سال گذشته برشمرد.

نایب رییس دوم مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: برنامه‌ریزی و مدیریت راهبردی برای افزایش سطح آگاهی و بیداری امت اسلام و فراهم آوردن زمینه بسیج عمومی نیروهای وفادار به اسلام، انقلاب اسلامی و آرمان‌های متعالی حضرت امام(ره)  رویاروی نظام سلطه به سرکردگی آمریکای جهان‌خوار از دیگر نتایج رهبری داهیانه حضرت آیت ا.. خامنه‌ای در این مدت بوده است.

ابوترابی‌فرد، ابلاغ چشم‌انداز بیست ساله به منظور تبیین جهت حرکت قوای سه گانه در راستای تحقق ایران 1404 را یکی دیگر از دستاوردهای رهبری مقام معظم رهبری دانست و گفت: تدوین و ابلاغ سیاست‌های ذیل اصل 44 قانون اساسی در راستای افزایش حضور و فعالیت بخش‌های غیردولتی در عرصه‌های اقتصادی و کوچک نمودن و چابک سازی دولت به منظور انجام شایسته وظایف حاکمیتی خود و فراهم آوردن بستر پیشرفت توسعه اقتصادی و عدالت اجتماعی از جمله نتایج رهبری معظم له بوده است.

وی همچنین از فرماندهی مقتدرانه نیروهای مسلح و ارتقاء استثنایی جایگاه و موقعیت نیروهای مسلح و قدرت دفاعی نظام و همین‌طور مرعوب شدن نظام سلطه در برابر ارتقاء جایگاه ملی، اقتدار سیاسی و تثبیت نظام جمهوری اسلامی ایران به عنوان دیگر دستاوردهای رهبری حضرت آیت ا.. خامنه‌ای طی بیست ساله گذشته یاد کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet