هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

نامه تاجگردون به وزیر نفت درخصوص کشته‌شدن پنج کارگر نفتی گچساران

سرویس دیگر رسانه‌ها
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای خطاب به وزیر نفت، خواستار ارائه گزارش و اقدامات جبرانی این وزارتخانه در قبال کشته‌شدن پنج کارگر شرکت نفت و گاز گچساران شد.
یکشنبه 3 بهمن 1395 ساعت 10:40
نامه تاجگردون به وزیر نفت درخصوص کشته‌شدن پنج کارگر نفتی گچساران رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای خطاب به وزیر نفت، خواستار ارائه گزارش و اقدامات جبرانی این وزارتخانه در قبال کشته‌شدن پنج کارگر شرکت نفت و گاز گچساران شد. http://cdn.icana.ir/d/019/110849.jpg نامه,تاجگردون,به,وزیر,نفت,درخصوص,کشته‌شدن,پنج,کارگر,نفتی,گچساران Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، در نامه غلامرضا تاجگردون خطاب به بیژن زنگنه‌ آمده است:

«بسمه تعالی

جناب آقای مهندس زنگنه
وزیر محترم نفت

با سلام و احترام

به استحضار می‌رساند در طول سال جاری به هر دلیل که هیچ‌کدام بلای آسمانی نبود، حداقل پنج کارگر زحمت‌کش در قلمرو عملیات نفتی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران کشته و برخی نیز دچار مصدومیت‌های شدید شدند. درخصوص بی‌توجهی به امکانات، زیرساخت‌ها، فرآیندها و ... یادآور شدم و متاسفانه توجه نداشته و حتی وظیفه خود ندانستید از خانواده‌های این مظلومین که البته هیچکدام از کشته‌شدگان اخیر، ساکن حوزه انتخابیه اینجانب نبودند، عذرخواهی کنید.

گویا وزرای محترم تنها به این روش عادت کرده‌اند که همچون حادثه قطار سمنان استیضاح شوند تا به وظیفه قانونی و اخلاقی خود عمل کنند.

ضمن تذکر و درخواست اخذ گزارش مستدل فنی و ارائه راهکار جهت رفع مشکل منتظر نتیجه اقدامات جبرانی جنابعالی هستم.

غلامرضا تاجگردون»

به گزارش ایسنا، نماینده مردم گچساران همچنین رونوشتی از این نامه را به دکتر علی لاریجانی - رئیس مجلس - جهت صدور دستور رسیدگی به این موضوع ارائه کرده است.

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000