هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نماینده مردم تالش و رضوانشهر:

بهره‌مندی از مشارکت مردم به جهت توسعه صنایع چوب اسالم

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم تالش و رضوانشهر در مجلس گفت: برای توسعه فعالیت‌های صنایع چوب اسالم اعتباراتی مصوب شد اما تخصیص نیافت؛ لذا پیشنهاد می کنم از مشارکت مردمی در نگهداری و توسعه صنایع چوب اسالم بهره بگیریم.
یکشنبه 3 بهمن 1395 ساعت 10:41
بهره‌مندی از مشارکت مردم به جهت توسعه صنایع چوب اسالم نماینده مردم تالش و رضوانشهر در مجلس گفت: برای توسعه فعالیت‌های صنایع چوب اسالم اعتباراتی مصوب شد اما تخصیص نیافت؛ لذا پیشنهاد می کنم از مشارکت مردمی در نگهداری و توسعه صنایع چوب اسالم بهره بگیریم. http://cdn.icana.ir/d/019/46350.jpg بهره‌مندی,از,مشارکت,مردم,به,جهت,توسعه,صنایع,چوب,اسالم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمود شکری در مراسم آغاز به کار مجدد صنایع چوب اسالم، ضمن تشکر از مدیرعامل جدید جهت راه‌اندازی مجدد این واحد، اظهار کرد: از هیات مدیره جدید انتظار داریم جهت رونق بخشیدن تولید محصولات مجموعه و همچنین اقتصاد شهرستان برنامه مدونی را طراحی کنند.

وی افزود: صنایع چوب اسالم در روزگاری بیش از 3 هزار نفر شاغل داشت که الان به 130 نفر رسیده است، ما برای برطرف کردن این بحران چقدر باید هزینه کنیم.

وی با بیان این‌که «مدیران در نظام جمهوری اسلامی خادم مردم هستند» گفت: شهرستان تالش 3 هزار و 750نفر تحت پوشش کمیته امداد دارد که چشم انتظار بازار کار هستند؛ خیلی شفاف با این جوانان صحبت کنیم، بر ماست تا زمینه اشتغالزایی را برای آنان فراهم کنیم.  

به گزارش ایسنا، نماینده مردم تالش و رضوانشهر گفت: برای توسعه فعالیت های صنایع چوب اسالم بیش از چهار و نیم سال با مسئولین مختلف کشوری و استانی جلسه داشتیم که اعتباراتی هم مصوب شد اما بنابر شرایط تخصیص نیافت؛ لذا پیشنهاد می‌کنم از مشارکت مردمی در نگهداری و توسعه صنایع چوب اسالم بهره بگیریم و بخشی از سهام را به مردم واگذار کنیم.

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000