هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

مصوبه تلفیق بودجه برای استفاده دولت از 50 میلیارد دلار فاینانس در سال 96

سرویس دیگر رسانه‌ها
یک عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 96 از مصوبه این کمیسیون خبر داد که بر اساس آن دولت می تواند در سال 96 از 50 میلیارد دلار فاینانس استفاده کند.
یکشنبه 3 بهمن 1395 ساعت 10:48
مصوبه تلفیق بودجه برای استفاده دولت از 50 میلیارد دلار فاینانس در سال 96 یک عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 96 از مصوبه این کمیسیون خبر داد که بر اساس آن دولت می تواند در سال 96 از 50 میلیارد دلار فاینانس استفاده کند. http://cdn.icana.ir/d/019/201611104508219097.jpg مصوبه,تلفیق,بودجه,برای,استفاده,دولت,از,50,میلیارد,دلار,فاینانس,در,سال,96 Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی اصغر یوسف نژاد اظهار کرد: در جلسات صبح و بعد از ظهر شنبه (2بهمن) کمیسیون تلفیق بودجه 96 دربخش درآمدی لایحه وزارت نفت موظف شد 4میلیون تن قیر یا معادل ریالی آن سه هزار میلیارد تومان برای راه روستایی در اختیار دستگاه ها و نهاد ها قرار دهد.

وی افزود: به موجب مصوبه کمیسیون تلفیق دولت می تواند 50 میلیارد دلار در سال 96 از تسهیلات تامین مالی خارجی یا فاینانس برای طرح ها استفاده کند.

به گفته یوسف نژاد، برا اساس مصوبه دیگر شرکت های وابسته به وزارت خانه های نفت، نیرو، راه، ورزش، دفاع ارتباطات، صنعت، جهاد کشاورزی و بهداشت میتوانند تا سقف 10 هزار میلیارد تومان اوراق مشارکت ریالی و یا صکوک اسلامی با تضمین خود در اصل و  سود منتشر کنند.

به گزارش ایسنا، نماینده مردم ساری اضافه کرد: در مصوبه دیگری به دولت اجازه داده شد 20هزار میلیارد تومان اوراق مالی اسلامی به صورت ریالی و ارزی منتشر کند. شهرداری ها وسازمان های وابسته نیز اجازه دارند تا سقف 5هزار میلیارد تومان اوراق مشارکت و  صکوک اسلامی را با تضمین خود و با باز پرداخت اصل سود آن منتشر کنند.

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000