هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
محمدجواد کولیوند:

تکمیل قطار شهری کرج با تیم فعلی سابیر امکان‌پذیر نیست

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم تغییر تیم مدیریت سابیر در پروژه مترو کرج گفت: در پروژه قطار شهری کرج با تیم فعلی نمی‌توانیم کار کنیم.
یکشنبه 3 بهمن 1395 ساعت 10:48
تکمیل قطار شهری کرج با تیم فعلی سابیر امکان‌پذیر نیست نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم تغییر تیم مدیریت سابیر در پروژه مترو کرج گفت: در پروژه قطار شهری کرج با تیم فعلی نمی‌توانیم کار کنیم. http://cdn.icana.ir/d/019/69266.jpg تکمیل,قطار,شهری,کرج,با,تیم,فعلی,سابیر,امکان‌پذیر,نیست Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، «محمدجواد کولیوند» در نشست خبری که در خانه ملت استان البرز برگزار شد در پاسخ به وضعیت پیمانکار قطار شهری کرج گفت: دو تفکر در خصوص سابیر وجود دارد یکی این‌که سابیر حذف شود و به‌طور کل از پروژه کنار گذاشته شود.

کولیوند افزود: دومین تفکر این است که شرکت شستا اعلام کرده سابیر یک شرکت بین‌المللی است که به هر دلیلی نتوانسته این پروژه را جلو ببرد بنابراین ما در شستا کل مدیریت سابیر را تغییر داده، منابع مالی خود را آورده و با دادن تضامین لازم اثبات می‌کنیم که این کار قابل انجام است.

وی با تأکید بر ضرورت تغییر قیمت در قرارداد کنونی افزود: نه تنها سابیر بلکه بهترین شرکت جهان هم با این قیمت نمی‌تواند در قطار شهری کرج کار کند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی به مشکلات قرارداد قطار شهری کرج اشاره و تصریح کرد: قرارداد این پروژه ارزی - ریالی بوده است اما به ریالی مقطوع تبدیل شده و مشکلاتی را ایجاد کرده است که اصلاح آن در اختیار شورای عالی فنی است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به عدم انجام تعهدات دولت اشاره و خاطرنشان کرد: دولت در هشت سال گذشته کمتر از 30 درصد  تعهدات خود نسبت به مترو کرج را عملی کرده است و نتوانسته به وظیفه خود عمل کند.

کولیوند از ارائه دو پیشنهاد در خصوص ادامه کار قطار شهری کرج خبر داد و گفت: پیشنهاد ما این است که مدیریت فعلی سابیر تغییر کند، 300 میلیارد تومان وجه نقد در یک حساب مشترک قرار داده شود و ظرف دو ماه حد معینی از پیشرفت تعیین و انجام شود و در غیر این صورت تسویه حساب و پیمانکار به طور کامل از پروژه خارج شود.

وی یادآور شد: ادامه کار پروژه قطار شهری کرج با تیم فعلی امکان‌پذیر نیست.  

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000