هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
هاشمی:

آموزش عمومی لازمه برگزاری انتخابات الکترونیکی است/ انتخابات الکترونیکی قدرت نظارت را افزایش می‌دهد

سرویس سیاسی
نماینده مردم میاندوآب، شاهین‌دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در جریان برگزاری انتخابات الکترونیکی سرعت،دقت و شفافیت افزایش می‌یابد، گفت: با این روش می‌توان قدرت نظارت بر انتخابات را نیز افزایش داد.
یکشنبه 3 بهمن 1395 ساعت 10:32
آموزش عمومی لازمه برگزاری انتخابات الکترونیکی است/ انتخابات الکترونیکی قدرت نظارت را افزایش می‌دهد نماینده مردم میاندوآب، شاهین‌دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در جریان برگزاری انتخابات الکترونیکی سرعت،دقت و شفافیت افزایش می‌یابد، گفت: با این روش می‌توان قدرت نظارت بر انتخابات را نیز افزایش داد. http://cdn.icana.ir/d/019/201607101045291601.jpg آموزش,عمومی,لازمه,برگزاری,انتخابات,الکترونیکی,است/,انتخابات,الکترونیکی,قدرت,نظارت,را,افزایش,می‌دهد Icana

همایون هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص برگزاری انتخابات الکترونیکی، اظهار داشت: برگزاری انتخابات الکترونیکی مزایای فراوانی دارد و به لحاظ مالی و زمانی نیز می تواند تا حد مناسبی سبب صرفه جویی شود.

نماینده مردم میاندوآب، شاهین‌دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در جریان برگزاری انتخابات الکترونیکی سرعت،دقت و شفافیت افزایش می‌یابد، بیان کرد: با این روش می‌توان قدرت نظارت بر انتخابات را نیز افزایش داد و بسیاری از تخلفات کوچک نیز که ممکن است در بستر انتخابات سنتی دیده شود، در انتخابات الکترونیکی کمتر دیده می شود.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ساز و کار لازم باید برای برگزاری انتخابات الکترونیکی دیده شود، ادامه داد: قطعا باید بستر IT لازم برای برگزاری الکترونیکی انتخابات دیده شود، همچنین سخت افزار و نرم افزار لازم نیز برای برگزاری این شیوه از انتخابات تهیه شود.

هاشمی متذکر شد: منابع انسانی آموزش دیده برای برگزاری این شیوه از انتخابات لازم است همچنین آموزش عمومی نیز باید برای مردم برگزار شود، ریتم کار به گونه ای است که مردم و برگزار کنندگان انتخابات به آموزش نیاز دارند.

وی افزود: اگر بسترسازی های لازم برای برگزاری انتخابات الکترونیکی به لحاظ سخت افزار، نزم افزار و آموزش انجام شده باشد، می توان امیدوار بود که حداقل در کلانشهرها می شاهد برگزاری انتخابات الکترونیکی باشیم که در اینصورت اقدام بسیار مناسبی خواهد بود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000