هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
شیویاری:

تنها با خرید تجهیزات نمی توان شرایط بحرانی را مدیریت کرد/ مدیریت بحران در کشور باید به روز شود

سرویس اجتماعی
عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس با بیان اینکه با احداث ساختمان برای مدیریت بحران و خرید تجهیزات نمی توان در مواقع بحرانی شرایط را مدیریت کرد، گفت: امروزه مدیریت بحران در کشور باید به روز شود.
یکشنبه 3 بهمن 1395 ساعت 10:15
تنها با خرید تجهیزات نمی توان شرایط بحرانی را مدیریت کرد/ مدیریت بحران در کشور باید به روز شود عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس با بیان اینکه با احداث ساختمان برای مدیریت بحران و خرید تجهیزات نمی توان در مواقع بحرانی شرایط را مدیریت کرد، گفت: امروزه مدیریت بحران در کشور باید به روز شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201605108419638356.jpg تنها,با,خرید,تجهیزات,نمی,توان,شرایط,بحرانی,را,مدیریت,کرد/,مدیریت,بحران,در,کشور,باید,به,روز,شود Icana

یعقوب شیویاری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر ضرورت به روز شدن علمی و عملی مدیریت بحران در کشور، افزود: حادثه پلاسکو با همه تلخ بودنش نشان داد که باید راهکارهای پیشگیرانه‌ای را مدنظر قرار داد تا بتوان از چنین فجایعی جلوگیری کرد.

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: بدون شک تنها با احداث ساختمان برای مدیریت بحران، خرید تجهیزات و موارد دیگر نمی‌توان در مواقع بحرانی شرایط را مدیریت کرد بلکه این مهم نیازمند برنامه ریزی دقیق قبل از وقوع حوادث است موضوعی که امروزه نسبت به آن بی توجهی شده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: استفاده از تکنولوژی‌های آموزشی نو، آموزش نحوه رفتار مردم در بحران‌ها، نحوه به کارگیری تجهیزات مناسب و... در کشور باید بیش از پیش مدنظر قرار گیرد.

وی یادآور شد: حادثه پلاسکو نمونه کوچکی از فجایع بزرگ‌تری همچون زلزله در تهران است زمانی که ما بعد از گذشت چند روز هنوز نتوانستیم آتش‌نشانان مدفون شده را پیدا کنیم چگونه قرار است فاجعه زلزله تهران را مدیریت کنیم.

شیویاری تاکید کرد: بافت‌های فرسوده زیادی در تهران وجود دارد این درحالی است که بلندمرتبه سازی نیز بلای جان پایتخت شده و همه این ها نشان دهنده زنگ خطری جدی در حوزه مدیریت شهری است.

عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس شورای اسلامی، گفت: ناگفته نماند که شهرهای دیگر در کشور نیز وضعیت بهتری نسبت به تهران ندارند و باید به دنبال راهکار عملیاتی برای جلوگیری از صدمات بیش از حد این فجایع بود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر